ABDUKACHOROW LEPSZY OD COLLAZO - TERAZ SPENCE JR?

Kudratillo Abdukachorow (17-0, 9 KO) ryzykował utratę statusu challengera do pasa wagi półśredniej, ale nie zawiódł i pokonał techniczną sędziów dawnego mistrza świata w tym limicie, Luisa Collazo (39-8, 20 KO).

Pięściarz z Uzbekistanu ostro zaczął i już w drugiej rundzie rozciął rywalowi łuk brwiowy. Potem wciąż nadawał ton i tempo walce. A gdy w dziesiątej rundzie po przypadkowym zderzeniu głowami Amerykanin nabawił się drugiej kontuzji, potyczkę przerwano i podliczono karty punktowe. A na nich prowadził Abdukachorow - 97:93, 98:92 i 99:91.

- Collazo to wielki mistrz i zaszczytem było pokazać się amerykańskiej publiczności na jego tle. To była trudna przeprawa, która pomoże mi w dalszej podróży bokserskiej. Jestem numerem jeden rankingu federacji IBF i chciałbym w kolejnym starcie zaboksować już o tytuł mistrza świata. Najlepiej z Errolem Spence'em Jr, ten jednak jest po wypadku. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Chcę walczyć z nim, lecz jeśli tytuł zostanie zwakowany, mogę zmierzyć się z kimś innym. Zawalczę z kimkolwiek postawią naprzeciw mnie - zapowiada Abdukachorow.

Ciosy celne/zadane:
Abdukachorow 182/630 (29%) - Collazo 131/485 (27%)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 19-10-2019 21:13:10 
Spence musi wyleczyc rany po wypadku ale mysle iz przeskok z Collazo na Juniorabto jak po wejsciu na Rysy ktos chce zdobyc Mt. Everest. Niech zbuduje nazwisko niech pokona kogos z czolowki tavwagabma bardzo wielu dobrych zawodnikow zas dobry kiedys Amerykanin to teraz gate keeper nikt wiecej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.