JERMALL CHARLO O WALKACH Z MISTRZAMI WAGI ŚREDNIEJ

Mistrz świata WBC wagi średniej, Jermall Charlo (29-0, 21 KO) zmierzy się 7 grudnia z Dennisem Hoganem (28-2-1, 7 KO) na gali w Nowym Jorku. Amerykanin wydaje się coraz bardziej zdesperowany, by w końcu skrzyżować rękawice z mistrzami w limicie 160 funtów, ale może to być bardzo trudne.

- Wszyscy mówią o walkach z Canelo i Gołowkinem. Jedyną drogą do takich pojedynków może być jednodniowy kontrakt albo inny tego typu wynalazek (Charlo nawiązuje tutaj do tego, że jest związany z projektem PBC Ala Haymona, a Canelo i Gołowkin z platformą DAZN - przyp.red.). Nie mam pojęcia, jak to załatwić. Nie jestem matchmakerem ani menadżerem (...) Każda moja walka tworzy dziedzictwo. Nie myślcie, że lekceważę Dennisa Hogana, ludzie wiedzą, że wygrał z Jaime Munguią. Ale przede wszystkim chcę walk z mistrzami - powiedział Charlo.

- Jeżeli Canelo przegra, muszę szukać innych wielkich wyzwań (...) Chcę trzech starć w 2020 roku. Rywale mówią, że Charlo nie walczy często. To nie moja sprawa. Nie kontroluję tego, czy moi rywale podejmą wyzwanie (...) Demetrius Andrade? To mańkut o szklanej szczęce. Zgłoście się do mnie. Sam jestem sobie panem. Wszyscy chcą, żebym przeszedł do DAZN, ale dlaczego DAZN nie sprowadzi jakiegoś swojego zawodnika do Showtime, gdzie normalnie walczymy? - dodał Amerykanin, wzbudzając konsternację komentujących jego wypowiedź kibiców.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 18-10-2019 21:49:39 
Niestety Charlo źle wybrał zespół, miał propozycje od Hearna wybrał lojalnośc wobec Haymona tylko ze Haymon nie jest tak wpływowym graczem jak sie niektórym wydaje. Płaci mniej niż DAZN do tego jest zamknięty na wspołprace z innymi telewizjami. W DAZN jest gołovkin andrade alvarez dereviczenko jacobs na ESPN z kolei jest Muarata czy Brant. Nie ma mozliwości na walki Charlo z mistrzami.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.