CHISORA: JEŚLI FURY CZEGOŚ NIE ZMIENI, ŹLE SKOŃCZY W REWANŻU Z WILDEREM

- Joshua poprosił mnie o pomoc. Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy, ale na pewno przyjadę do niego na sparingi - mówi Dereck Chisora (31-9, 22 KO), który już w następną sobotę skrzyżuje rękawice z Davidem Price'em (25-6, 20 KO).

Anthony Joshua (22-1, 21 KO) bardzo starannie dobiera ze swoim sztabem sparingpartnerów. Jednym z nich jest Timothy Moten (5-0, 2 KO), drugim będzie prawdopodobnie Jermaine Franklin (20-0, 13 KO), a trzecim właśnie Chisora. Wszystko po to, by być w szczytowej formie na rewanż z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO). Druga walka pomiędzy nimi odbędzie się 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, a w stawce znajdą się pasy IBF/WBA/WBO królewskiej kategorii.

- Anthony zawsze jest w treningu, problem w tym, że ostatnio trenował w Miami. A tam jest dużo fajnych dziewczyn. Ale ważniejsze od wygrywania jest to, w jakim stylu wrócisz po porażce - mówi niedawny pogromca Artura Szpilki, który przy okazji przepowiada wielką przyszłość swojemu rodakowi, wciąż bardzo młodemu Danielowi Dubois (13-0, 12 KO).

- Dubois w przeciągu kilku lat będzie szalenie niebezpieczny. Nie widzę drugiego młodego zawodnika w wadze ciężkiej z takimi potencjałem. Joe Joyce też jest dobry, ale na pewno nie tak jaki może być wkrótce Dubois - kontynuował były mistrz Europy w wadze ciężkiej, krytykując przy okazji Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO), z którym przecież dwukrotnie przegrał. I nie wróży mu najlepiej przed rewanżem z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO).

- Uważałem od dawna Tysona za najlepszego zawodnika wagi ciężkiej, nawet jeśli nie miał pasów mistrzowskich. Zmieniłem jednak zdanie po jego ostatniej walce. On przestał robić to, co odróżniało go od innych i sprawiało, że jest najlepszy. Do tego stracił dużo kilogramów i nie ma już takiej siły ciosów, jaką miał wcześniej. Jeśli czegoś szybko nie pozmienia, jego rewanż z Wilderem może dla niego okazać się katastrofą - zakończył Chisora.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-10-2019 20:13:50 
Nie jestem w teamie Furego i nie wiem jak on podchodzi teraz do boksu, póki co trenować nie musi bo ta walka z Waldkiem wcale nie jest zaklepana a skoro nie musi trenować to jak widać zajął się swoim marketingiem.

P.s W netach krąży filmik z innym Tysonem, który pokazuje komuś swój słynny Peak-a-boo balans, side step i podwójny lewy sierp. Już pojawiły się głosy że Tysoson w wieku 53 lat prezentuje świetną formę i może wrócić z emerytury. Żenujące.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 17-10-2019 22:24:11 
Chyba jednak to prawda że Fury nie daje rewanżów.
 Autor komentarza: JIN
Data: 17-10-2019 22:29:02 
A Chisora wprowadził takie zmiany,że sam sobie będzie trenerem :D

@teanshin - widziałem to nagranie oraz komentarze.
Podobieństwo na skalę części Rocky'ego, gdy Stallone wrócił do ringu by walczyć z Tarverem :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.