CHISORA: CZUŁEM, ŻE PARKER WYCOFA SIĘ Z WALKI

Dereck Chisora (31-9, 22 KO) 26 października zmierzy się z Davidem Pricem (25-6, 20 KO), ale pierwotnie jako jego rywala anonsowano Josepha Parkera (26-2, 20 KO). Nowozelandczyk kilkanaście dni temu wycofał się jednak z tej walki, a jako powód podawano fakt, że były mistrz WBO wagi ciężkiej został ukąszony przez pająka.

Tymczasem Dereck Chisora stwierdził, że już wcześniej miał wrażenie, że Parker wycofa się z walki z nim.

- Już kiedy spoktałem go w Las Vegas czułem, że się wycofa. Miałem po prostu taką myśl w głowie. Powiedziałem mu to wtedy, a jemu to się nie spodobało. Potem usłyszałem, że ukąsił go pająk - mówi "War".

- Jeśli już wyzdrowieje i będzie chciał, możemy ustalić nową datę. Ciekawe, jakie moce będzie miał po ugryzieniu przez pająka - zastanawia się Dereck.

- Price to duży facet. Jeśli trafi prawą ręką, może uśpić każdego. Jest dużym facetem, ale nie wykorzystuje swoich zalet - zakończył Chisora.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: babyfat
Data: 17-10-2019 11:35:06 
Tak jak go lubię, tak czasami mnie wk...
 Autor komentarza: Champion20
Data: 17-10-2019 12:00:46 
Chisora ma jedną najważniejszą cechę w boksie: twardy łeb potrafi przyjąć cios. To dlatego liczy się przez lata w czołówce wagi ciężkiej. Z tym trzeba sie urodzić nei da się wytrenować dlatego szkoda mi szpilki bo on już nic nie poprawi szkoda jego sił i zdrowia naprawdę szkoda:(
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-10-2019 16:57:08 
WAR swoje już na łeb zebrał i nikt nie jest w stanie przewidzieć jakiego Chisore zobaczymy, niemniej Price dla mnie lekkim faworytem, właśnie dlatego że jest nieprzewidywalny.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 17-10-2019 17:47:41 
Ja ewidentnie nie umiem sobie wyobrazic Davida, ktory punktuje i wygrywa z Chisora.. Ten gosciu sie gubi, kiedy wie, ze przed soba ma prawdziwe wyzwanie. W walce z Allenem roznice zrobily warunki fizyczne, wedlug boxreca Allen jest wyzszy od Chisory ale tak naprawde to kurdupel przy Chisorze. Chisora po prostu pojdzie na niego jak czolg i go zmiazdzy sila fizyczna, śmiem sądzić, że będzie to ostatnia duża walka Price bo nie pozbiera sie po nokaucie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.