WIDEO: WALKA DARIUSZ WILK vs PIOTR SZCZUKOWSKI

Piotr Szczukowski (KS Boxing Team Chojnice) uważany jest powszechnie za spory talent na naszym rynku wagi półciężkiej. Wczoraj jednak w ćwierćfinale MMP został znokautowany w drugiej rundzie przez Dariusza Wilka (RKS Łódź). A my prezentujemy Wam teraz nagranie z tego pojedynku. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 11-10-2019 22:36:02 
Nie wiem czy spory talent, faktycznie miał przewagę w pierwszej rundzie, ale kompletnie nie trzymał gardy. Taki pewny siebie czy taki niedoszkolony? Ten drugi mniej finezyjny, ale trzymał dobrze gardę i znokautował talenta.
 Autor komentarza: Cyprian
Data: 12-10-2019 01:29:04 
Żaden talent, nie dmuchajmy balona, niech się młody weźnie do roboty bo guzik z niego będzie skoro na tym poziomie jego styl nie działa. Po paru przyjętych ciosach w 1 rundzie widać było że ma niewystarczający refleks do takich uników i nie wyciągnął razem z naroznikiem żadnych wniosków, łap nie podniósł. Dziwię się trenerowi, że zgodził stać w narożniku typa który w ten sposób boksuje a jednocześnie ma takie dziury w obronie.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 12-10-2019 08:55:09 
Fajna walka ale jak w wielu przypadkach ZA SŁABA KONDYCHA NA TAKI STYL... z każdą sekundą staje się wolniejszy i łatwiejszy do trafienia niczym Joshua:D
 Autor komentarza: werus
Data: 12-10-2019 13:04:53 
Roy Jones normalnie. Dokładnie tak jak wyżej piszą-niech się za treningi bierze-łapy do góry!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.