JEŻEWSKI vs LODI 14 GRUDNIA W KOŚCIERZYNIE

Nikodem Jeżewski (17-0-1, 9 KO) wróci jednak na ring przed końcem bieżącego roku. Nasz pięściarz wagi cruiser poznał dziś nazwisko kolejnego oponenta.

14 grudnia w Kościerzynie na gali Rocky Boxing Night Polak stanie w szranki z Tamasem Lodim (20-12-2, 17 KO), doświadczonym pięściarzem z Węgier.

Jeżewski stoczył w tym roku jedną walkę, pokonując w przeciętnym stylu Shawndella Wintersa. 30-letni Lodi w ostatniej walce przegrał przed czasem z Lawrencem Okoliem, wcześniej zaś musiał on uznawać wyższość kilku znanych pięściarzy: Maksima Własowa, Yvesa Ngabu czy też Rachima Czakijewa.

Do tej walki Jeżewski przygotuje się już z nowym sztabem. Za formę Nikodema odpowiadać będą Adam Jabłoński i Rafał Wojda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-10-2019 18:40:20 
Ten Węgier chyba nie aż taki słaby, był posiadaczem WBO European Cruiser Title który stracił w ostatniej walce z Okolie, stoczył nawet 1 pojedynek w Las Vegas i zremisował z Jarno Rosbergim któremu Cieślak zakończył karierę. Boksował też z kilkoma znanymi nazwiskami, ale wszystkie te walki przegrał, ale nawet z Chakievem wytrzymał dystans. Tutaj określenie doświadczony jest jak najbardziej na miejscu.
Do Grudnia jeszcze daleko i Jeżewski zdąży się rozmyślić.
 Autor komentarza: leon84
Data: 12-10-2019 00:39:15 
Akurat z Okolie walke widziałem.Dramatyczny występ.Przewracał sie po każdym ciosie i chyba z 5 razy był na deskach a walka skonczyła sie w trzeciej rundzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.