LEBIEDIEW vs MAKABU W GRUDNIU W KRASNOJARSKU?

Trwają zaawansowane rozmowy na temat walki Denisa Lebiediewa (32-2, 23 KO) z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO). W lipcu Rosjanin ogłosił zakończenie kariery, ale szybko dodał, że na walkę z pięściarzem z Afryki byłby skłonny wrócić na ring.

Stronie rosyjskiej bardzo zależy na tym, by walka Lebiediewa z Makabu odbyła się w grudniu na terenie Rosji i wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie. W tej chwili faworytem do ugoszczenia obu bokserów jest Krasnojarsk.

Makabu stoczył w Rosji swoje dwie ostatnie walki, kiedy to znokautował Dimitrija Kudriaszowa, a także pokonał na punkty Aleksieja Papina. Ostatnia walka weterana z Rosji odbyła się w listopadzie 2018 roku, kiedy decyzją sędziów pokonał on Amerykanina Mike'a Wilsona.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-10-2019 18:31:31 
A jednak? Ruskie jednak ambitne, nie chcą żeby jakiś obcy porozbijał im całą czołówkę CW i wyciągają najcięższe działa, tylko że Lebiedev najlepsze czasy już ma chyba dawno za sobą. Jak pokona Lebiode to co dalej? Wróci Drozd?
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 12-10-2019 19:04:37 
Drozd w tym roku skonczyl juz 40 lat, wiec on na pewno nie wroci, a jezeli chodzi o Lebiode to dozgonny szacunek za to co zrobil w tym sporcie i za ringowe wojny, ale nie powinien juz wychodzic do ringu i tracic zdrowia. Ostatnia powazna walke stoczyl w 2016 roku, potem wychodzil tylko trzy razy do ringu z jakimis leszczami i z jednym nawet dal caly dystans, Lebioda juz nie ma szans w dzisiejszej cw nawet na półpasek.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.