EFE AJAGBA POZNAŁ NAZWISKO KOLEJNEGO PRZECIWNIKA

Po serii nokautów Efe Ajagba (11-0, 9 KO) w lipcu w końcu zaboksował na pełnym dystansie, pewnie zwyciężając na punkty Ali Demirezena. Znany z mocnej bomby w obu rękach Nigeryjczyk, jeden z ciekawszych prospektów wagi ciężkiej, następny pojedynek stoczy 26 października.

Pierwotnie nie było dla niego miejsca na tej rozpisce, ale gdy Rau'shee Warren nabawił się kontuzji, w przekazie telewizyjnym zrobiło się miejsce na ciekawą walkę z dobrym nazwiskiem. A o Ajagbie robi się coraz głośniej.

EFE AJAGBA: SERWIS SPECJALNY >>>

Rywalem Nigeryjczyka będzie Jack Mulowayi (7-1-1, 3 KO). Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund, choć 32-letni Belg będzie miał chyba kłopot, by dotrwać do ostatniego gongu...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 10-10-2019 18:59:38 
Po ostatniej cięższej walce z Demirezenem chyba zdecydowali się prowadzić Ajagbę powolniej, żeby miał więcej czasu na rozwój, bo jab ma fajny, zasięg spory, cios mocny, ale praca na nogach, balans jest strasznie biedny.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-10-2019 19:19:41 
Była szansa zaboksowania na antenie TV to wziął co było. Na tym etapie kariery bardziej liczy się aktywność a nie klasa przeciwnika.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 11-10-2019 14:21:25 
Czwarta walka w tym roku, nie jest źle, ważne że walczy i pokazuje się publice, choć takich walk z tymi przeciwnikami to mógłby i 10 rocznie odbębnić. Jakoś musi budować popularność.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.