KOMISJA W MICHIGAN: BEZ KAR DLA OBOZÓW SHIELDS I HABAZIN

Komisja w Michigan nie zamierza karać nikogo z przedstawicieli obozów Claressy Shields (9-0, 2 KO) i Ivany Habazin (20-3, 7 KO) za wydarzenia z ostatniego piątku. Jak doskonale wiemy, przed rozpoczęciem ceremonii ważenia doszło do słownej konfrontacji pomiędzy siostrą Shields a trenerem Habazin, Jamesem Alim Bashirem

KULISY BRUTALNEGO ATAKU NA JAMESA ALEGO BASHIRA >>>

Jakiś czas później Bashir był już w drodze do szpitala z zakrwawioną i opuchniętą twarzą. Sytuacja nabrała nieoczekiwanego zwrotu, kiedy okazało się, że amerykański szkoleniowiec doznał krwawienia do mózgu.

STAN BASHIRA SIĘ POGORSZYŁ >>>

W wyniku tych zdarzeń oczywiście nie doszło do walki Shields - Habazin. Cały czas poszukiwany jest mężczyzna podejrzewany o  napaść na trenera. Początkowo mówiło się, że to brat Claressy Shields zaskoczył Bashira i uderzył go w twarz, ale służby tego nie potwierdzają.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: InAGaddaDaVida
Data: 10-10-2019 13:20:45 
Śmierdzi mi to tuszowaniem sprawy przez politpoprawniaków. Nie chcą aby wyszło uciśnione LGBTy są takie agresywne (szczególnie takie babochłopy). Nikt nic nie widział, nie ma nagrań, a gość co to zrobił pewnie akurat przechodził tamtędy z tragarzami..
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 10-10-2019 20:35:56 
nie dosc ze (moze)jak mowisz lbgt to jeszcze jakies czarne, political correctness hurrey!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.