GOŁOWKIN vs SZEREMETA NA POCZĄTKU PRZYSZŁEGO ROKU?

Napływają kolejne raporty ze Stanów Zjednoczonych, wedle których Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) jest bardzo bliski otrzymania walki z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO). Polak kilka dni temu udanie zadebiutował na ringu amerykańskim, a teraz ma dostać walkę z mistrzem IBF wagi średniej.

Nieoficjalnie mówi się, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Szeremeta ma uzyskać status obowiązkowego oponenta dla "GGG" i stanąć naprzeciw Kazacha na początku przyszłego roku. Plany te może pokrzyżować tylko scenariusz, w którym w maju 2020 roku Gołowkin miałby zmierzyć się po raz trzeci z Canelo Alvarezem.

Giennadij Gołowkin w sobotę pokonał po bardzo trudnej przeprawie Siergieja Derewianczenkę. Walka z Polakiem, na papierze, wygląda na wyraźnie lżejszą i takiej właśnie potyczki zdaniem wielu potrzebuje teraz mistrz z Kazachstanu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 10-10-2019 11:14:12 
Rumble young boy, rumble!
Próbuj chłopie, marne masz szanse, ale trzeba sprawdzić, czy akurat ten 1% szans przypadnie na ten dzień i to miejsce.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 10-10-2019 12:02:12 
No i jak tutaj traktować Golovkina poważnie z całym szacunkiem do niego. Gość mówi , że chce walczyć ze Smithem , Andrade czy Charlo a będzie walka z Szeremetą...
 Autor komentarza: tommypnn
Data: 10-10-2019 12:59:42 
Nikt na pewno nie będzie upatrywał Kamila w roli faworyta ale uważam, że ta walka to dobra decyzja. Promocyjnie mega na plus, finansowo również, szanse na wygraną też są, a gdyby się nie udało to porażka od GGG nie jest powodem do wstydu. Oby to wypaliło !
 Autor komentarza: MLJ
Data: 10-10-2019 16:08:56 
Jeśli będzie Szeremeta to bardzo słabo to wygląda..Rozumiem że Derewianczenko dał świetną i trudna walką przeciw kazachowi, ale poniżej pewnego poziomu GGG nie powinien schodzić, tym bardziej że nie jest młodzieniaszkiem..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-10-2019 16:33:37 
Co maiłaby przeszkadzać walka z Szaramatą na początku roku a potem w maju z Rudym? Przecież to będą maks 2-3 rundy dla Kazacha. Chciałbym myśleć że Polak ma jakieś szanse, ale nie będą sam sobie zaprzeczał. Najważniejsze jest że dostanie wypłatę życia i szansę walki o pas. Miejmy tylko nadzieję że nie dozna uszczerbku na zdrowiu i w pełni będzie mógł się cieszyć zarobionymi pieniędzmi.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 10-10-2019 17:57:08 
hahaha mozna bylo sie tego spodziewac po team ggg. z calym szacunkiem dla polaka ale ze dazn pozwala na taka zenade ..

a teraz wyobrazcie sobie jaki by byl hejt na Canelo gdyby wybral takiego Szeremete..
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 10-10-2019 18:34:51 
Zartan

Jak przesledzisz co GGG mówił już przed walka z Brookiem to zobaczysz że to normalka. Przez to właśnie przestałem go lubić. Hipokryta straszny. Już zapomniał jak wyzywał Martineza kiedy nikt go nie znał, gadał coś o szacunku do boksu, o uciekaniu przed nim itd.
Jakby GGG sprzed Brooka patrzył na to co wyczynia dzisiejszy GGG to by go bez wahania nazwał tchórzem.
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 10-10-2019 18:35:15 
Zartan

Jak przesledzisz co GGG mówił już przed walka z Brookiem to zobaczysz że to normalka. Przez to właśnie przestałem go lubić. Hipokryta straszny. Już zapomniał jak wyzywał Martineza kiedy nikt go nie znał, gadał coś o szacunku do boksu, o uciekaniu przed nim itd.
Jakby GGG sprzed Brooka patrzył na to co wyczynia dzisiejszy GGG to by go bez wahania nazwał tchórzem.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 10-10-2019 20:49:31 
Golowkin sie starzeje ale to i tak z jego strony wybor latwej kasy. Nievsadze by Polak stanowil zagrozenie, mabdobry rekord ale dobrych nazwisk na nim juz brak. Tak sie rekordem doprowadza do skoku na kase, Adamek vs Klitchko, Szpilka vs Wilder, Proksa vs GGG, Powetkin vs Wawrzyk i kilku innych w sumie niezlych ale nie swiatowych piesciarzy dostajacych prezent finansowy. Nie byly to gwiazdy co pokazaly kolejne walki ale skok na kase sie odbyl bo to o to a nie sport chodzilo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.