MACIEJ MISZKIŃ KRYTYCZNIE O WALCE BRODNICKA vs MATTHYSSE

W magazynie "W Ringu" ETOTO TV Mateusz Borek i jego goście omawiali ostatnią galę grupy Tymex Boxing Promotion. Maciej Miszkiń zabrał głos między innymi na temat starcia Ewy Brodnickiej (18-0, 2 KO) z Edith Soledad Matthysse (16-11-1, 1 KO). 

Polka, jak wiemy, wygrała na punkty, broniąc pasa WBO wagi super piórkowej, ale zebrała za swój występ sporo krytyki ze strony kibiców w mediach społecznościowych. Pojedynek ten nie podobał się również ekspertowi Polsatu Sport.

- Ja nie lubię boksu kobiet, a że tak powiem wybitnie nie lubię boksu Ewy Brodnickiej. Ewa prywatnie jest bardzo sympatyczna, choć w momencie, gdy jest po walce, jakby zupełnie zatracała obraz rzeczywisty. My jedno, ona drugie, że kibicom się podobało... Komentarze po walce twierdzą, że nie jestem odosobniony. Ewa Brodnicka boksująca poza dystansem na nogach - to jest absolutna nieprawda. Tutaj się nie punktuje tego, kto w jakim stylu walczy, tylko celne ciosy. Ewa biła lewym prostym, z którego jest taka zadowolona, w powietrze. W ogóle nie mając intencji trafienia rywala. Kiedy dystans się skracał, to raptem kilka razy spróbowała prawej ręki. Prawej ręki nie było, półdystansu też nie było, bo klinczowała, pojawiło się bardzo dużo zapasów. Występ bardzo słaby, jeśli chodzi o odbiór dla kibiców - mówił Miszkiń.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: khorne
Data: 10-10-2019 10:39:18 
Miszkiń ma oczywiście rację, szkoda tylko, że gdy zaraz po walce Ewa pojawiła się przed kamerami to chłopaczyna nabrał wody w usta.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 10-10-2019 10:48:47 
Komentatorzy walki boją się krytykować bo stracą pracę.

Co do walki Brodnickiej to niestety lipa do oglądania.

Moim zdaniem podobnie jak w przypadku Diablo tak i Brodnickiej, wynagrodzenie powinno być uzależnione od występu.
No i walka powinna być pokazywana jako jedna z pierwszych a nie przed walką wieczoru.

Reklamodawcy powinni też mieć jakiś wpływ, bo telewidzowie przełączają na inny kanał.
 Autor komentarza: khorne
Data: 10-10-2019 10:59:08 
"Komentatorzy walki boją się krytykować bo stracą pracę."

Dlatego tym śmieszniej to wygląda jak gość odzywa się po paru dniach ;)
dodatkowa analiza była mu do tego potrzebna? lol
 Autor komentarza: leon84
Data: 10-10-2019 11:39:10 
@hhore
A skąd ty wiesz kiedy padły te słowa Myszkina???To że artykuł jest dziś nie znaczy,że to dziś powiedział.Poza tym masz w tekscie napisane,że omawiali w magazynie Ring tą galę.I tam skomentował,tą walkę.Poza tym już po poprzedniej walce Miszkin krytykował Brodnicką.Oczywiscie,że ma rację.Ja osobiscie nawet tego nie oglądałem.Strata czasu.
 Autor komentarza: legos
Data: 10-10-2019 11:56:17 
Od razu po walce mówił co myśli jak stała obok, tylko zaraz puściła tą swoją durną gadkę na przekór wszystkiemui odbiła piłkę, a pomógł Borek, to on powinien być bardziej obiektywny i konkretny.
 Autor komentarza: khorne
Data: 10-10-2019 12:13:00 
@leon84

To nie ma znaczenia kiedy padły, jeśli nie padły w wywiadzie live. To czy było to 30min później czy 5 dni - nie ma znaczenia.

@legos
Jakoś nie przypominam sobie, by np. wybrechtał ją za "walka się podobała" i inne bzdury, które mówiła w jego towarzystwie. Powiedział, że wg niego walke przegrała, ale powiedział to jeszcze przed wejściem królowy klinczu przed kamery.
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 10-10-2019 12:38:09 
Akurat Miszkiń umie zdobyć się na gorzką ocenę w obecności samego zawodnika lub jego promotora. Co więcej, robi to w sposób bardzo rzeczowy, bez osobistej satysfakcji z dogryzienia komukolwiek. Jeśli kiedyś zamilkł, to raczej nie z tchórzostwa, ale z obawy przed wywołaniem niepotrzebnej i niesmacznej pyskówki przez kamerą. Po prostu ma świadomość, że nie jest ani szefem ani wielką gwiazdą TV ani nawet prowadzącym program i nie on podejmuje decyzję o wywołaniu ewentualnej chryi na antenie. To, na co może pozwolić sobie od czasu do czasu Borek, może nie ujść na sucho Miszkiniowi. I dobrze, bo moim zdaniem Maciek sprawdza się w obecnej roli i taki układ dobrze funkcjonuje.
 Autor komentarza: stoper44
Data: 10-10-2019 16:03:22 
khorne nie czepiaj sie Miszkinia, bo ten miał odwagę powiedzieć co myśli,czep się raczej karierowicza bBorka,Salomoni iście Salomonowa ocena, brawo
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-10-2019 16:40:15 
Brodnicka jest jak taka maskotka do pokazywania przed kamerami. Tu pokaże cycka, tam cmoknie przeciwniczkę a w ringu robi tyle żeby przetrwać, bo sędziowie i tak dadzą jej wygrać. Ktoś chyba ją już nazwał żeńską wersją Najmana. Dużo robić przed walką a w ringu tylko potrzebne minimum. Co do jej umiejętności bokserskich ciężko się odnieść bo jej przeciwniczki też nie stawiają jakiś wielkich wymagań.
 Autor komentarza: khorne
Data: 10-10-2019 17:22:28 
Borka nie ma co się czepiać, bo on ekipa Tymexa występuje na jego galach, więc wiadomym jest, że złego słowa nie powie ;)
 Autor komentarza: Callisto
Data: 10-10-2019 17:54:39 
Ewa 'Ponton' Brodnicka absolutna królowa kiczu i żenady. Cieszy że ktoś o tym powiedział publicznie.
 Autor komentarza: nyger1
Data: 11-10-2019 13:03:06 
ja tez nie fanem boksu brodnickiej ,ale robi szolto ludzi tez przyciaga fanem boksu brodnickiej jak dla mnie juz ze 3 lub 4 porazki powinna miec
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.