RYDELL BOOKER NOWYM RYWALEM PULEWA

Informowaliśmy już Was o tym, że Kubrat Pulew (27-1, 14 KO) powróci do akcji 9 listopada podczas gali Herring vs Roach. Ale zmierzy się z innym rywalem niż pierwotnie zakładano.

Bułgar pozostaje oficjalnym pretendentem do pasa IBF wagi ciężkiej i czeka na lepszego z rewanżu Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO). Pojedynek ten odbędzie się 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Nic więc dziwnego, że nie podejmuje zbyt dużego ryzyka.

Pierwszym wyborem promotorów był słabiutki pomimo dobrego rekordu Mark De Mori (37-2-2, 33 KO). Strony jednak nie doszły do porozumienia. W jego miejsce wskoczy Rydell Booker (26-2, 13 KO) i to on stanie naprzeciw "Kobry".

38-letni Amerykanin miał dobre "papiery", jednak po punktowej porażce z Jamesem Toneyem został aresztowany za handel narkotykami i parę ładnych lat mu umknęło. Wrócił do boksu w ubiegłym roku, notując serię 4-1. W kwietniu przegrał po niezłym pojedynku z Jermaine'em Franklinem, ale odbudował się dwa miesiące później "czasówką" nad Dieulym Aristilde'em.

Kontrakty nie zostały jeszcze podpisane, lecz zarówno Pulew, jak i Booker, przystali na oferowane im pieniądze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 08-10-2019 16:37:53 
O ja jebie... Pulev to niech sobie już da spokój z boksem jak ma walczyć z takimi rywalami...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 08-10-2019 17:27:25 
14 lat poza boksem, coś jak nasz Gargula. Gość przegrał z prospektem Franklinem, nie był znokautowany, ale nie sądzę żeby stawiał twarde warunki. Po za tym ma niezły rekord. Jak napisane w artykule, skoro Pulev czeka na ostatnią wypłatę to po co ryzykować?
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 08-10-2019 17:54:31 
Pulev czeka na swoją walkę, bo jest oficjalnym pretendentem. Nie ryzykuje teraz że mógłby przegrać tylko walczy na podtrzymanie aktywności. Głupio by było umoczyć z kimś i nie dostać kolejnej po Kliczko kasowej walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.