SPONG I JEGO MENADŻER O WPADCE PRZED WALKĄ Z USYKIEM

Tyrone Spong (14-0, 13 KO) nie może uwierzyć w to, o czym go dziś poinformowano. W organizmie Holendra wykryto zakazany klomifen (stosowany w leczeniu niepłodności u kobiet, uznawany przez VADA za środek maskujący), przez co zapewne nie zostanie on dopuszczony do starcia z Aleksandrem Usykiem (16-0, 12 KO).

- Eddie Hearn opublikował parę zdań na Twitterze, zanim zdążyłem przeczytać maila z całą informacją. To wszystko jest dziwne. Przez cały dzień mieliśmy przeczucie, że coś jest nie tak. Mieliśmy mieć dziś spotkanie twarzą w twarz, ale nagle Usyk postanowił to odwołać. Po otrzymaniu tego maila od VADA wszystko zaczęło mieć sens - mówił wczoraj wieczorem czasu amerykańskiego menadżer Sponga, Marcos Gonzales.

- Zdecydowanie zaprzeczam, że kiedykolwiek brałem substancję wymienioną w raporcie VADA. Poprosiłem o przetestowanie próbki "B" w wybranym przeze mnie laboratorium. Testy przeprowadzone w zeszłym tygodniu na prośbę Illinois Boxing Commission wykazały, co było dla mnie naturalne, że jestem czysty - skomentował Spong, dopatrujący się w całej sytuacji jakiegoś spisku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 08-10-2019 10:24:35 
Czyli wiadomo już na czym wpdał. Klomifen nie jest substancja maskującą. Spong do tej pory boksował na poziomie na którym nikt badań nie robił a branie clomidu sugeruje bombe wczesniej. Clomid długo sie w organiźmie utrzymuje, na tym wpadl miedzy innymi po debicuie w UFC Oleksiejczuk i zresztą kupa innych zawodników walcząca na poziomie gdzie testów nie było. Usykowi slabo ten debiut wychodzi najpierw kontuzja potem wypada Takam teraz Spong na dopingu do tego na ostatnią chwile dojdzie przeciwnik który wyjdzie tylko po wypłate i bez przygotowania.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 08-10-2019 10:26:28 
Byc moze skrycie czuje ze jest jednak kobieta i chciała w niedalekiej przyszłości, po zakończeniu kariery, miec potomostwo i własnie stad takie niefrasobliwe przygotowanie terenu pod te plany ...
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 08-10-2019 10:32:58 
@Callisto

Wystarczyło skontaktować się ze Szpilką i żadne środki nie byłyby mu potrzebne ;)
 Autor komentarza: Arti
Data: 08-10-2019 15:45:55 
Zanim kliknąłem w rozwinięcie już wiedziałem co tam będzie.
"Nic nie brałem, to jakiś spisek, cała sytuacja jest dziwna". Zawsze te same głupie gadki.
Owszem jest dziwna dla niego, bo tym razem nie zdążył się wyczyścić.
Tak jak kolega powyżej słusznie zauważył - zapewne brał clomid żeby odblokować się po cyklu na teściu.
 Autor komentarza: leon84
Data: 08-10-2019 16:05:45 
@arti
No tak,bo bokserzy biorą teścia.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 08-10-2019 17:53:23 
Masakra, Spong chciał zajść w ciążę. Może myślał że Usyk zrobi mu dziecko i chciał się upewnić że wszystko się uda?
Nie ma słów, co to się porobiło. Z tego co udało mi się znaleźć to tyle, że ten środek może być używany przez mężczyzn aby przyśpieszyć ponowną produkcję własnego testosteronu. Jak wiemy przyjmowanie syntetycznego testu zatrzymuje naturalną produkcję a ten środek przyśpiesza powrót naturalnego testu do normy. Chyba wszystko jasne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.