BILLY JOE SAUNDERS vs MARCELO ESTEBAN COCERES 9 LISTOPADA W L.A.

Billy Joe Saunders (28-0, 13 KO) stanie do pierwszej obrony tytułu mistrza świata WBO wagi super średniej na gali KSI vs Logan Paul II, 9 listopada w Los Angeles. Dziś poznaliśmy rywala Brytyjczyka, którym będzie Argentyńczyk Marcelo Esteban Coceres (28-0-1, 15 KO).

SAUNDERS O WALCE Z CANELO: Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZRUJNUJĘ CINCO DE MAYO >>>

Co możemy powiedzieć o przeciwniku Saundersa? 28-letni ''El Terrible'' Coceres wszystkie dotychczasowe pojedynki stoczył w Argentynie, a jego rywale nie zachwycali poziomem. W tym roku walczył dwukrotnie, najpierw pokonał w kwietniu przed czasem Brazylijczyka Carmelito De Jesusa, a następnie wygrał we wrześniu jednogłośnie na punkty ze swoim rodakiem, Germanem Ignacio Peraltą. Obie ww. walki odbyły się na galach w Buenos Aires. Co ciekawe, Argentyńczyk nie figuruje we wrześniowym rankingu WBO wagi super średniej, być może znajdzie się w październikowym...

Walka Saundersa z Coceresem ma być dla mistrza swoistą rozgrzewką przed wielkimi wyzwaniami. Przypomnijmy, że Billy Joe ogłosił w sierpniu podpisanie kontraktu z grupą Matchroom. Charyzmatyczny czempion, który zdobył wakujący pas WBO w limicie 168 funtów wygrywając w maju tego roku z Shefatem Isufim, celuje w walki z rodakami - rewanż z Chrisem Eubankiem Juniorem i pojedynek z mistrzem świata WBA Callumem Smithem. Coraz więcej mówi również o starciu z najlepiej obecnie zarabiającym bokserem na świecie, Saulem Alvarezem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.