DAVID PRICE: CHCĘ, ŻEBY LUDZIE ZNOWU WE MNIE WĄTPILI

Brązowy medalista olimpijski i weteran zawodowych ringów, 36-letni David Price (25-6, 20 KO) stoczy kolejną walkę 23 listopada w rodzinnym Liverpoolu. Sympatyczny olbrzym chce wciąż budować swoje dziedzictwo i udowadniać ludziom, że skreślili go przedwcześnie.

- Po walce z Davidem Allenem pojawiły się myśli o tym, że mogę teraz dostać dużą walkę i konkretnie zarobić. Ale po tygodniu pomyślałem, że nie przyszedł jeszcze czas na bicie się tylko dla pieniędzy. Jeżeli odpowiednio wszystko rozegram i nadal będę zaliczał dobre występy, mogę napisać kolejny rozdział mojej historii - powiedział Price.

- Zaliczyłem wzloty i upadki, przeżyłem w boksie wiele ciekawych rzeczy, można o tym napisać książkę. Teraz jednak ludzie znów za mną stają i idę w górę. Walka z Davidem Allenem była pierwszą od lat konfrontacją, która smakowała jak prawdziwa wygrana. Wcześniej bywałem dla siebie zbyt surowy, ale poczułem wreszcie, że wykonałem wszystko właściwie. Udowodniłem wielu ludziom, że się mylili i dobrze się z tego powodu poczułem. Chcę, żeby znowu we mnie wątpili, będę nadal wyprowadzał ich z błędu - dodał Brytyjczyk, który pokonał Davida Allena podczas lipcowej gali w Londynie i otworzył sobie drzwi do kolejnych starć z bokserami szeroko pojętej czołówki światowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-10-2019 19:41:10 
Niestety z tak kruchą szczęką na topie nie ma po co wojować. Price wciąż może dawać dobre walki z odpowiednio dobranymi przeciwnikami. Może jakieś EBU na zwieńczenie kariery?
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 08-10-2019 02:02:38 
Wach vs Price
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.