RANKING IBF: POLACY UTRZYMALI SWOJE POZYCJE

Federacja International Boxing Federation ogłosiła swój ranking obejmujący wrześniowe walki. Doszukamy się w nim trzech polskich pięściarzy, a każdy z nich utrzymał pozycję sprzed miesiąca.

Tak oto Adam Kownacki (20-0, 15 KO) jest trzeci w wadze ciężkiej, ale wyprzedza go tylko obowiązkowy pretendent - Kubrat Pulew, bowiem druga lokata pozostaje nieobsadzona.

W kategorii junior ciężkiej piętnaste miejsce utrzymał Krzysztof Włodarczyk (57-4-1, 39 KO).

Ostatnim naszym przedstawicielem jest czwarty w dywizji średniej Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO), jednak po wczorajszej walce Gołowkina z Derewianczenką, po której "GGG" został koronowany nowym mistrzem, niemal na pewno pięściarz z Białegostoku zostanie ogłoszony obowiązkowym pretendentem do tego pasa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 06-10-2019 19:41:34 
Mam nadzieję że jeśli faktycznie tak się stanie i Szeramata stanie na przeciw GGG to zdrowie mu dopisze tak przed jak i po walce a finansowe wynagrodzenie będzie proporcjonalne do uszczerbku na zdrowiu i hejtu jaki na niego spadnie po walce. Mam też nadzieję że nie ustanowi on też nowej jednostki czasowej.
Nie hejtuje chłopaka, ale sens tej walki jest taki sam jak Św. Tomasza z Millerem czyli wyłącznie finansowy.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-10-2019 21:34:13 
Gołowkin dla Szeremety będzie tym kim Kazach został dla Proksy, ale kasa powinna się zgadzać, co nie zmienia faktu, iż jakby stanęli w szranki będę kibicował naszemu pięściarzowi pomimo, że jego szanse są iluzoryczne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.