ANETA RYGIELSKA AWANSOWAŁA DO 1/8 FINAŁU MISTRZOSTW ŚWIATA

Prowadzona przez Karolinę Michalczuk kadra seniorek walczy o chwałę podczas mistrzostw świata w Ułan Ude. Dziś była okazja do radości, bo wicemistrzyni Europy Aneta Rygielska (60 kg) wygrała swoją pierwszą walkę i awansowała do 1/8 finału.

Polka skrzyżowała rękawice z Białorusinką Allą Jarszewicz i choć brakowało trochę dynamiki (oby wróciła w kolejnych walkach), to pewnie kontrolowała pojedynek lewym prostym i pracą nóg, potwierdzając, że może się liczyć w walce o medale. Białorusinka miała swoje momenty, ale gdy tylko Rygielska zaczynała swoje akcje od zwodów, całkowicie dominowała, regularnie trafiając pojedynczymi ciosami. Sędziowie przyznali Polce zwycięstwo jednogłośnie (5:0).

W przyszłym tygodniu czekają nas również walki Kingi Szlachcic (57 kg, awansowała wczoraj do 1/8 finału), Karoliny Koszewskiej (69 kg) i Elżbiety Wójcik (75 kg). Koszewska i Wójcik zaczynają rywalizację od 1/8 finału.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 06-10-2019 15:44:32 
Od kiedy Pani Karolina przejęła kadrę, słychać o sukcesach zarówno tych mniejszych jak i większych. Gratulacje! Właściwa osoba na właściwym stanowisku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.