KELL BROOK: POKAZAŁEM WZÓR NA POKONANIE GOŁOWKINA

Były mistrz świata wagi półśredniej, Kell Brook (38-2, 26 KO) zabrał wczoraj głos na temat swojej walki z Giennadijem Gołowkinem (39-1-1, 35 KO), wygranej przez Kazacha w 2016 roku przed czasem. Brytyjczyk twierdzi, że zaprezentował wtedy sposób, w jaki należy walczyć w pojedynku z mocarnym GGG, który dziś w Nowym Jorku zmierzy się w starciu o wakujący pas IBF z Siergiejem Derewianczenką (13-1, 10 KO).

WSZYSTKO O WALCE GOŁOWKIN vs DEREWIANCZENKO >>>

- Gołowkin był wówczas w swoim szczycie, co pokazuje, jakim typem człowieka jestem. Skoczyłem z wagi półśredniej do średniej i od razu zmierzyłem się z gościem, który wzbudzał największy strach na tej planecie. Czy tego żałuję? Może - powiedział Brook.

- Wtedy jednak nie mogłem się wahać. Pojawiła się okazja, by zaszokować świat i skorzystałem z niej. Nie udało mi się, ale zostałem za ten pojedynek doceniony. Pokazałem wzór na pokonanie Gołowkina. Pokazałem, że można go pobić. I w końcu został pokonany - dodał ''Special K'', który po porażce z Gołowkinem przegrał przez nokaut z Errolem Spence'em Juniorem, a następnie wrócił zwycięstwami nad Siergiejem Rabczenką i Michaelem Zerafą. Teraz podobno znów jest mocno zmotywowany i chce wielkich walk, m.in. z Amirem Khanem i Terence'em Crawfordem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 05-10-2019 13:45:58 
Jedyne co pokazałeś panie Brook to sposób w jaki dostać wpie**ol życia za duże pieniądze i to jak zniszczyć sobie karierę. Brawo Ty!
 Autor komentarza: pajakk12
Data: 05-10-2019 15:12:31 
Tak jak Szpilka pokazał wzór na pokonanie Wildera albo Khan pokazał wzór na pokonanie Alvareza...
 Autor komentarza: Zartan
Data: 05-10-2019 16:49:32 
Co on pierdoli? Przecież gość skończył poddany przez narożnik bo zbierał totalny wpierdol więc co on pierdoli , że znalazł sposób na pokonanie GGG? Kiedy , w którym momencie?
 Autor komentarza: BlackDock
Data: 05-10-2019 16:51:43 
Gościowi chyba się po tej walce w głowie poprzestawiało, że takie rzeczy wygaduje. Dostał wpierdol życia, wylądował w szpitalu z pękniętym oczodołem i twierdzi, że znalazł sposób na Golovkina :-)
 Autor komentarza: khorne
Data: 05-10-2019 17:26:37 
ja tam szanuje Brooka za to wyzwanie
 Autor komentarza: Granat
Data: 05-10-2019 17:46:12 
Ehh... Co tu komentować. Wypowiedź Brooka odnośnie GGG, chyba tylko dla zyskania większego rozgłosu... Wszyscy którzy widzieli walkę, wiedzą jak było. A po za tym, nie patrząc w rekord, to tak naprawdę Kazach nie przegrał żadnej walki.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 05-10-2019 18:12:13 
Brook dobrze sobie radził ale ggg go przelamal i wykonał egzekucje, wielki szacun dla Canelo że potrafił zatrzymać kazacha, pierdolenie że glovkin nie przegrał z alvarezem można tylko ignorować, liczą się fakty a fakt jest taki że to rudy ma ggg w rekordzie a nie na odwrót. Nigdy nie lubiłem meksyka ale zdobył mój szacun za te dwie walki z kazachem, zdobycie paska w super średniej i teraz atak na LHW....kiedyś myślałem że to glovkin będzie szedł wyżej i zapisze się w historii ale widac jaj brakuje, w średniej był świetny ale do legendy Hopkinsa nawet nie ma podchodu.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 05-10-2019 20:24:57 
A teraz sprawdzimy Przekaz W pierwszej rundzie był znokautowany tylko GGG mu odpuścił żeby nie było Krzyku a dawał się trafiać bo w ogóle nie miał respektu dla jego ciosu
 Autor komentarza: Dominic
Data: 05-10-2019 23:18:27 
Według mnie obie walki z Canelo wygrał na punkty GGG.A faktem jest to, że za GGG nie stoją tak wielkie pieniądze jak za rudym i wygrał po prostu pieniądz.DLH i spółka nie chciała ubić meksykańskiej kury niosącej złote jaja!
A Brook dostał wpierdol życia - i z tej wypowiedzi wynika, że za dużo przyjął skoro sądzi,że ma wzór jak pokonać Kazacha.Ale być może miał na myśli to, że wzorowo został rzucony biały ręcznik ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.