30 LISTOPADA CIEKAWA WALKA TALAREK vs STRECKI

Tomasz Babiloński łączy pracę promotora pomiędzy boksem a MMA. Tym razem postawił na boks i wraz ze swoją grupą Babilon Promotion 30 listopada zaprosi kibiców do Raszyna.

Ten promotor przyzwyczaił nas do starć polsko-polskich i postanowił postawić na sprawdzone karty. W walce wieczoru naprzeciw siebie staną Robert Talarek (24-13-2, 16 KO) i Aleksander Strecki (9-1-1, 4 KO).

Obaj przystąpią do tej konfrontacji po ważnych zwycięstwach. Strecki pod koniec maja wypunktował Bartłomieja Grafkę, natomiast Talarek na początku kwietnia pokonał przed czasem (TKO 5) po wielkiej wojnie Patryka Szymańskiego.

Poniżej przypominamy Wam jedną z walk Talarka nagraną kamerą BOKSER.ORG.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-10-2019 21:07:40 
Pokonanie zawodnika z mocno ujemnym rekordem raczej nie można nazwać ważnym zwycięstwem, nawet jak jest to taki twardziel jak Grafka. Talark powinien to ogarnąć i to dość łatwo.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 04-10-2019 21:11:16 
Stawiam na Talarka na punkty, ale bliska walka.

Talarek w ringu to zawsze gratka dla kibiców!
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 04-10-2019 22:19:58 
Talarek nie powinien dostawać tak słabych rywali jak Strecki. Można jeszcze spróbować załapać go rankingów i może walka o EBU. Wtedy udałoby się jeszcze zrobić parę walk na dobrym poziomie za dobrą gażę, a wygrana z takim rywalem nic mu nie daje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.