FURY ZDĄŻY NA REWANŻ Z WILDEREM? 'RANY GOJĄ SIĘ DOBRZE'

Rany Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO), jakich nabawił się on w walce z Otto Wallinem, mają się goić bardzo szybko. Brytyjczyk dochodzi do siebie, a na horyzoncie znajduje się jego przyszłoroczny rewanż z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO).

ZNANY TRENER: TATA FURY'EGO MA RACJĘ, TAM TRZEBA KOGOŚ DOŚWIADCZONEGO >>>

- Było to jedno z najbardziej poważnych rozcięć, jakie widziałem w życiu. Jedno z dwóch najcięższych. Tak naprawdę bardziej doskwierało mu rozcięcie na powiece, choć było mniejsze. Ale zawsze mówiłem, że Tyson to dziwak z natury, wszystko goi się szybko i całkiem dobrze - mówił trener Ben Davison.

Już wcześniej mówiło się o tym, że jeżeli Fury nie będzie w 100% gotowy na luty przyszłego roku, to wówczas jego rewanż z Deontayem Wilderem zostanie przesunięty.

- Jest w to zaangażowanych wiele osób. Nie jestem tak naprawdę ekspertem w dziedzinie rozcięć i ich gojenia się. Poczekamy i zobaczymy - dodał szkoleniowiec.

Kluczowe dla całej sprawy będzie to, kiedy Fury będzie mógł rozpocząć sparingi przed rewanżem z Amerykaninem, nie mając żadnych obaw o możliwość odnowienia się rozcięć.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 01-10-2019 14:01:54 
Trochę to śmieszne pisać takie bzdety to powinno brzmieć "czy Wilder zdąży na rewanż z furym" przecież Wilder ma bardzo ciężką walkę przed sobą może złapac kontuzje Ortiz może mu tez rozwalić łuk i też będzie mu się goić pół roku...
 Autor komentarza: herrmefisto
Data: 01-10-2019 15:46:37 
Zobaczymy czy Wilder pod koniec listopada nie złapie kontuzji w walce z Ortizem. Ciężka przeprawa a czasu do walki z Furym niezbyt wiele.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.