MANCINI: JEŻELI CANELO WYGRA, BĘDZIE JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH

Były mistrz świata wagi lekkiej, legendarny Ray Mancini jest obecnie m.in. analitykiem telewizji FOX podczas gal projektu PBC. Nie przeszkadza mu to w podziwianiu decyzji największej gwiazdy platformy DAZN, Saula Alvareza (52-1-2, 35 KO), który zdecydował się na listopadową walkę z czempionem wagi półciężkiej Siergiejem Kowaliowem (34-3-1, 29 KO). Zwycięstwo Canelo postawiłoby go według Manciniego w gronie największych bokserów wszech czasów.

WSZYSTKO O WALCE CANELO vs KOWALIOW >>>

- Podziwiam Canelo i jego ludzi za zdecydowanie się na taką walkę. Skok w górę o jedną kategorię jest trudny, ale skok o dwie kategorie i walka z gościem mistrzowskiej klasy... Kowaliow przed chwilą znokautował Anthony'ego Yarde. Bije ku*ewsko mocno i jest dużym, silnym gościem. Muszę więc podziwiać Canelo. Jest teraz u szczytu formy. Może walczyć z wieloma gośćmi w wadze średniej i super średniej, a idzie do półciężkiej. Nie rozumiem tego, podziwiam to - powiedział Mancini.

- Kowaliow wciąż umie walczyć. Jest na ostatnim etapie swojej kariery, ale to nadal kozak. Jeżeli Canelo go pokona, będzie jednym z największych w historii. Muszę mu to przyznać. Mógł zażądać umownego limitu, ale nie zrobił tego. Chce pokazać swoją bokserską wielkość (...) Myślę, że to nie jest dla niego dobra walka. Kowaliow ma świetny lewy prosty, a Gołowkin trafiał Canelo lewym w obu walkach. Kowaliow ma też mocną prawą rękę (...) Canelo musi walczyć z bliska, jednak trzeba tam się najpierw dostać. Kiedy znajdzie się między linami z Rosjaninem, może się okazać, że zrobił błąd, tak jak Mikey Garcia, gdy wszedł do ringu z Errolem Spence'em - podsumował temat ''Boom Boom''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 30-09-2019 21:42:28 
Gdyby uczciwie wygrał z GGG, to bym się z tymi słowami zgodził.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 30-09-2019 23:36:48 
Każdy to wszystko pisze pod publiczke, zeby potem wygrana Canelo byla czyms wielkim. Ja osobiscie wcale nie skreslam Kowaliowa i daje mu w tym pojedynku wieksze szanse, niz wiekszosc. Ale Canelo i Oscar dobrze wiedza co robia, Kowal lata swej swietnosci ma za sobą i walka z Alvarezem pokazala jak jest czuly na schaby.. Potem wiadomo, ogral Alvareza w rewanzu 12:0, ale juz dobrze wiedza jaka taktyke przygotowac na Canelo.. To nie będzie tak wielkie zwycięstwo jakie by było 3-4 lata wstecz. Canelo to kozak, ale werdykty walk z GGG mnie do niego zniechęciły, dobrze wiemy, ze ma za sobą zawsze sędziów i pieniądze. Dla mnie walka 60/40 dla Canelo, ale liczę na jakieś deski Rudego mimo wszystko.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 01-10-2019 12:18:50 
Na papierze Kowaliow ma wszystko aby pokonać Canelo.

Ale za odpowiednią liczbę papierków może odpuścić to starcie.

Moim zdaniem są dogadani i za dodatkowe $10mln Kowaliow da się pokonać.
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 01-10-2019 12:56:03 
Tak Koval da się pokonać, tak samo jak GGG specjalnie nie bił mocno w pierwszej walce żeby doszło do rewanżu :D
Myślę że kosmici i iluminaci też dodadza swoje trzy grosze. Podejrzewam że jakaś tajemną mocą ogranicza działania Kovala, zabiora mu jab, a moc jego prawej ręki będzie pochodzić od prime Rollsa.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 01-10-2019 15:34:06 
gienia specjalnie w pierwszej walce nie bil mocno zeby nie znokautowac Canelo inaczej nie bylo by rewanzu i duzej kasy ... tez to slyszalem hahaha XD
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 01-10-2019 17:43:23 
@zenon: pierwsza walke z ggg + walke z lara
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.