PORTER O SILE SPENCE'A: WALCZYŁEM I WYGRYWAŁEM Z USYKIEM I JACOBSEM

Shawn Porter (30-2-1, 17 KO) wniesie dziś do ringu pas WBC wagi półśredniej, ale w czasach amatorskich boksował w wadze średniej, a zdarzały mu się nawet wycieczki do dywizji półciężkiej. Bukmacherzy nie dają mu większych szans w konfrontacji z mistrzem IBF Errolem Spence'em Jr (25-0, 21 KO), lecz on na pewno nie wymięknie.

- Przecież w czasach amatorskich mierzyłem się w limicie 75 kilogramów z zawodnikami dużo większymi niż Spence. Różnica między nimi a Errolem była naprawdę duża. Pokonałem Daniela Jacobsa, a kiedyś wygrałem też na Ukrainie z Aleksandrem Usykiem, który został bezdyskusyjnym mistrzem kategorii cruiser, a teraz boksuje w wadze ciężkiej. Pokonałem też Demetriusa Andrade'a, więc nie zabraknie mi doświadczenia w walce z dużymi rywalami - zapewnia champion World Boxing Council.

- Spence jest wyższy, ale nie traktuję go wcale jako zawodnika większego ode mnie. On dotąd mierzył się z takimi zawodnikami, na tle których wyglądał na dużego i mocno bijącego. Jego siła nie zrobi na mnie większego wrażenia, niż robili Danny Garcia czy Keith Thurman - dodał Porter.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jurasss
Data: 28-09-2019 23:35:57 
Porter dostaniesz lanie życia.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 29-09-2019 00:39:32 
A ja nie wierzę w łatwe zwycięstwo Errola, chociaz moze nie doceniam jeszcze tak bardzo Errola..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.