KLICZKO: CZY JESZCZE WRÓCĘ? CZASEM SAM SIĘ OKŁAMUJĘ

Johnathon Banks - ostatni trener Władimira Kliczki (64-5, 53 KO), stwierdził w maju, że ten podtrzymuje tylko zainteresowanie swoją osobą, ale już nie pojawi się między linami. I być może coś w tym jest, ponieważ raz na jakiś czas Ukrainiec rzuci tajemnicze dwa-trzy zdania, nie podając jednak żadnych szczegółów.

- Władimir podjął decyzję i zakończył karierę. Rozmawiałem z nim i wywnioskowałem z tej rozmowy, że on nie zamierza wracać. Wydaje mi się, że bardziej gra na emocjach kibiców i raczej nie wróci do boksu - mówił w maju Banks. A od tego czasu dwukrotnie powrócił w mediach temat ewentualnego powrotu Kliczki. Dziś były champion wszechwag znów enigmatycznie odpowiedział na pytania kibiców.

- Czy wrócę jeszcze do boksu? Czy mam jeszcze to coś? Nie wiem i tak naprawdę nikt nie wie. Codziennie rano trenuję i trochę się sam okłamuję, że mógłbym jeszcze wrócić. Póki co utrzymuję się w formie i zdrowiu, nie chcę jednak niczego spekulować - stwierdził 43-letni obecnie Kliczko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 24-09-2019 21:23:53 
A pitolenie. Banks dobrze mówi Kliczko ma dobry ubaw gra na emocjach kibiców i podtrzymuje tym zainteresowanie swoją osobą. On głupi nie jest dobrze wie że nie ma szans z młodymi wilkami głowa już nie ta może stracić już zdrowie albo i życie w ringu
 Autor komentarza: Callisto
Data: 24-09-2019 21:43:18 
Jesli Kliczko ma jaja to niech wyjdzie w Las Vegas do nakoksowanego Rudego z ustawionymi przez nafukanego Oskarka sędziami, zarówno tymi punktowymi jak i ringowym.
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 24-09-2019 22:08:22 
do 1 mordy z Furym, TKO od Joshuy, prawidłowe zwieńczenie kariery Klinczko.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-09-2019 06:15:43 
Będę się powtarzał, Kliczko czeka jak rozwinie się sytuacja w HW i za 2 lata wróci pobić rekord Foremana.
 Autor komentarza: Damixxx
Data: 25-09-2019 08:20:33 
Kliczko ma 43 lata i prawie 70 walk. Natomiast zbyt wielu wojen nie miał. Moim zdaniem jeśli chce pobić rekord Foremana to już powinien wrócić i stoczyć 2-3 walki z zawodnikami pokroju Wallina, Washingtona czy Martina. To mu akurat tyle zajmie że będzie miał 45 lat, 3 wybrane walki i każdy mistrz da mu title shota, będąc przekonany że pokona starego Kliczkę. Moim zdaniem Kliczko może wygrać z każdym w obecnej hw:
Ruiz mały - idealny pod Włada, długi jab plus prawa i spokojnie na punkty albo tko
AJ - Kliczko moim zdaniem teraz by nie wypuścil szansy
Wilder - tutaj najciężej ale Kliczko ma cios i doświadczenie
Fury - moim zdaniem Kliczko przez ko
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 25-09-2019 09:15:48 
Pierdolnięcie to on będzie miał i po 50siątce jeden z najlepszych prostych też, ale szybkość co roku ucieka.
 Autor komentarza: observer
Data: 25-09-2019 13:32:12 
zawsze padal na dechy z gabarytowo podobnymi zawodnikami, byl slaby psychicznie i gubil sie gdy zostal pozadnie trafiony. Bardziej bym uwiezyl w mozliwosc powrotu i pewnego powiedzmy sukcesu jego starszego brata Vitali. Ten dysponowal mentalnoscia gladiatora i sila niedzwiedzia polarnego. Wladimir zostal finalnie odczarowany przez Tysona, a patrzac z kim musialby sie mierzyc z aktualnego topu, zeby to bylo godne ex championa, to nie widze jego szansy na wielki sukces, poza zgarnieciem kolejnych kilkudziesieciu milionow. Powiem ze jego walki byly nudnne jak flaki w oleju, jakis dramat byl w walce z AJ, a tak to bylo 10 lat nudnych przewidywalnych walk, a po jego poraszce z Tysonem swiat odetchna i sie cos pozytywnego w HW ruszylo, a efekty sa calkiem ciekawe, wiec niech zostanie tam gdzie jest, dekada nudow sie skonczyla.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 25-09-2019 15:03:29 
Należę do fanów Vitka i antyfanów Władka. Kibicuje powrotowi Władka i żałuję że w ogóle odszedł bo teraz dopiero znalazłoby się dla niego kilku godnych przeciwników. Władimir to potwornie silny, zdyscyplinowany i nieźle zakonserwowany super ciężki (to odwrotność Iron Mike'a jeśli chodzi o szybkość starzenia się) i jestem pewny, że poza Furym i Joshua wszyscy czołowi pięściarze byliby w jego zasięgu. Ukrainiec ma sporo do zaoferowania dzisiejszej heavyweight i choć ze strategicznego punktu widzenia powrót średnio mu się opłaca, to w moim odczuciu jego kariera i okres panowania pozostawia pewien niedosyt - głównie mi xd - dlatego jego powrót byłby wskazany.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 25-09-2019 18:51:58 
Kliczko nie wroci, a jesli wroci to bedzie cieniem siebie samego.
 Autor komentarza: CassiusClay93
Data: 25-09-2019 22:52:50 
teanshin Bardzo możliwe.Ruiz jest gładkiego wypunktowania w stylu który Joshua nie ma wystarczająco wyskilowanego.A nawet jeśli AJ się zrewanżuje na miejscu kliczki wróciłbym aby pokonać kogoś solidnego na zwieńczenie bogatej kariery.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.