SALITA: WALLIN WYGRAŁBY REWANŻ Z FURYM

Dmitriy Salita, promotor Otto Wallina (20-1, 13 KO), zapewnia, że jego podopieczny bardzo chętnie przystąpi do rewanżu z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO). Szef Salita Promotions uważa ponadto, że Szwed wygrałby walkę przy drugim spotkaniu z Tysonem. Oczywiście "Król Cyganów" ma zupełnie inne plany na przyszłość, na czele z rewanżem z Deontayem Wilderem.

WALLIN: FURY NAS NIE ZASKOCZYŁ, ROZGRYŹLIŚMY GO>>>

- Otto byłby znacznie lepszy w rewanżu. Będzie aktywny i teraz czułby się swobodnie ze stylem Fury'ego. Jestem przekonany, że Otto wygrałby rewanż - powiedział Salita.

Salita zgadza się też z Eddiem Hearnem, który powiedział, że Fury został specjalnie potraktowany, gdyż w przypadku innego boksera walka przy tak poważnej kontuzji byłaby szybko przerwana.

- Ta walka była remisowa, najwyżej Fury wygrał 7-5. Fury ma mnóstwo serca, to wielki wojownik, utalentowany, ale gdyby to był ktoś inny, to walka zostałaby zatrzymana - dodał promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 24-09-2019 12:10:42 
Oczywiście, bo gdyby, to był Wilder, czy AJ, to walka na pewno byłaby zatrzymana. Tylko Fury jest specjalnie traktowany.
 Autor komentarza: DolphZiggler
Data: 24-09-2019 12:26:04 
@trashtalk Oczywiście,że gdyby na miejscu Furego był Wilder albo Joshua to walka również NIE została by przerwana
 Autor komentarza: adamo
Data: 24-09-2019 14:47:44 
Teraz tylko czekać aż Wilder na stuka Furemu,notowania spadną i rewanż z Walinem i kolejne baty.
Pamiętajcie drodzy kibice Furego jak ktoś ostro ćpał,to organizm po narkotykach sie nie regeneruje,a z tego co wiemy to jechał równo z tym koksem to jego organizm jeszcze z kilka lat i będzie wrak człowieka
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-09-2019 16:31:25 
Nie przesadzajmy, Wallin był no namem do walki z Furym. Wyszła mu jedna walka na topie którą i tak sromotnie przegrał a robi się z niego nie wiadomo kogo. Trzeba przyznać że promotor Wallina robi dobrą robotę i dba o to żeby nazwisko jego podopiecznego jeszcze długo pozostało w pamięci kibiców. Niech Wallin najpierw pokaże że nie był to przypadek i wygra kolejną walkę z kimś z topu a nie tylko przetrwa, bo takich zawodników jednej walki jest wielu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.