LUBIN Z GAUSHĄ W ELIMINATORZE WBC 26 PAŹDZIERNIKA

Już trzy tygodnie temu informowaliśmy Was o starciu Ericksona Lubina (21-1, 16 KO) z Terrellem Gaushą (21-1-1, 10 KO). Teraz poznaliśmy więcej szczegółów.

Pojedynek odbędzie się 26 października w Reading, a wszystko pokaże stacja Showtime. Stawką tej potyczki będzie status oficjalnego challengera do tronu federacji WBC wagi junior średniej.

Na rozpisce kibice zobaczą również starcia Roberta Eastera Jr (21-1-1, 14 KO) z Adrianem Granadosem (20-7-2, 14 KO) w kategorii junior półśredniej oraz Rau'shee Warrena (16-3, 4 KO) z Emmanuelem Rodriguezem (19-1, 12 KO) w dywizji koguciej.

- Cieszę się z faktu, że znów będę miał okazję zaprezentować swoje umiejętności na antenie Showtime. Od pięciu tygodniu ciężko trenuję, a do walki zostało mi kolejne pięć tygodni. Zamierzam pozbierać wszystkie pasy w tym limicie - mówi Lubin.

- To dla mnie bardzo dobry test, ale chciałem mierzyć się z najlepszymi i teraz dostaję taką okazję. On wyzwał mnie do walki, a ja na pewno będę na niego gotowy. Kibice nie powinni tego przegapić, bo szykuje się pojedynek z nieustanną akcją - zapowiada Gausha, który ostatnio zremisował z Austinem Troutem, przy czym większość obserwatorów widziało wówczas przewagę Gaushy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.