ERROL SPENCE JR: BĘDĘ PIERWSZYM, KTÓRY ZNOKAUTUJE PORTERA

- On dotąd nie miał do czynienia z nikim zbliżonym do mnie. Nie jestem Keithem Thurmanem czy Dannym Garcią. To oczywiście dobrzy pięściarze, a Shawn sprawiał im problemy, jednak ja wniosę do ringu coś, z czym on dotąd się jeszcze nie spotkał - zapowiada Errol Spence Jr (25-0, 21 KO), który w sobotę skrzyżuje rękawice z Shawnem Porterem (30-2-1, 17 KO) w unifikacji pasów IBF/WBC wagi półśredniej.

- Nie lekceważę go, ale pozostaję skupiony i zamierzam to wygrać w łatwy sposób. Jak do tej pory wszystko co mówiłem przed walkami spełniało się potem między linami. Spodziewam się, że wygram ten pojedynek przed czasem. Będę pierwszym, który znokautuje Portera - zapowiada champion federacji IBF.

- Ciężko pracowałem i będę przygotowany na wszystko, co zaproponuje mi w ringu Porter. Jestem gotowy, by go przełamać i zwyciężyć przez nokaut. Lepszy z naszej dwójki bezwzględnie będzie najlepszym "półśrednim", a jestem przekonany, że to ja wygram w sobotę. Chcę go znokautować i tym samym przypieczętować swoją pozycję. W starciu z Mikeyem Garcią udowodniłem, że mam wielkie umiejętności bokserskie i techniczne, a w konfrontacji z Porterem, nokautując go, chcę pokazać również, że dysponuję mocnym uderzeniem - dodał Spence Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 23-09-2019 14:39:16 
Errol to maszyna. Nadaje takie tempo, że pod koniec walki Porter będzie zniszczony fizycznie przez całkowite zmęczenie i odniesione obrażenia. Wszystko zależy czy psychicznie wytrzyma i będzie próbował dotrwać.

Jeśli Errol wygra to UD wysoko na punkty szansa 75% Errol TKO w rundach 8-12 szansa 25%
 Autor komentarza: samqualis
Data: 23-09-2019 15:34:44 
tylko crawford moze postawic w welter jakis opór spence jr, ale na taka walke nie ma co aktualnie liczyc
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 23-09-2019 22:55:09 
A ja myślę, że nawet Crawford by już mu się nie postawił.. Crawford w ostatnim czasie przesypia swój najlepszy czas na walkę z niegroźnymi przeciwnikami, gdzie wynik skończenia walki przed czasem jest z góry znany. Ostatnio szklany Khan, wcześniej Benavidez, który z nikim poważnym wcześniej nie walczył, Horn, który nie zasłużył na wygraną z Pacmanem.. Crawford już lepszy nie będzie, a Spence z walki na walkę jeszcze większy poziom pokazuje. I zeby nie bylo, Crawford w ringu wygląda kosmicznie i prezentuje kosmiszne umiejętności, chirurgiczna precyzje, ale taki kozak jak on, potrzebuje mierzyc sie z najwiekszymi kozakami, zeby budowac po sobie jakas spuscizne, mógłby iść wagę niżej, albo wyżej na jakiś umowny limit, bo poza Spencem i Crawforem do próżno tam szukać dobrych nazwisk, ale jest właśnie Porter z którym mógłby Crawford walczyć, jest Danny Garcia.. przeciez wage nizej ma takich kozaków i takie nazwiska do rekordu moze dopisac, ze to jest poezja..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.