OFICJALNIE: BILLY JOE SAUNDERS ZAWALCZY NA GALI KSI vs PAUL II

Oficjalnie potwierdzono dziś to, o czym pisaliśmy na początku września - Billy Joe Saunders (28-0, 13 KO) stoczy pojedynek w obronie tytułu mistrza świata WBO wagi super średniej na gali KSI vs Logan Paul II, 9 listopada w Los Angeles. Rywal Saundersa ma zostać ogłoszony w najbliższych dniach.

YOUTUBERZY NA DAZN: KSI vs PAUL LOGAN II 9 LISTOPADA W LOS ANGELES >>>

Najpoważniejszym kandydatem do walki z Brytyjczykiem jest podobno Gabriel Rosado (24-12-1, 14 KO), pokonany w marcu przez Macieja Sulęckiego. Walka Saundersa z Rosado ma być dla mistrza swoistą rozgrzewką przed wielkimi wyzwaniami. Przypomnijmy, że Billy Joe ogłosił w sierpniu podpisanie kontraktu z grupą Matchroom. Charyzmatyczny czempion celuje w walki z rodakami - rewanż z Chrisem Eubankiem Juniorem i pojedynek z mistrzem świata WBA Callumem Smithem.

ROSADO DOSTANIE WALKĘ O PAS? >>>

Gala KSI vs Logan Paul II (w walce wieczoru zmierzą się dwaj niezwykle popularni Youtuberzy) wzbudza kontrowersje ze względu na łączenie walk zawodowych gwiazd (obok Saundersa wystąpi na niej m.in. jeden z najlepszych prospektów na świecie, Devin Haney) z występem ludzi, których poziom sportowy jest delikatnie mówiąc przeciętny i nie są oni profesjonalnymi sportowcami. Z drugiej strony impreza przyniesie krociowe zyski, przyciągnie uwagę rzeszy widzów, a KSI i Logan Paul zaprezentowali się w pierwszym pojedynku godnie, więc wstydu być nie powinno.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 21-09-2019 07:41:05 
BILLY JOE to mi zaimponował w walce z Lemieux
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-09-2019 12:37:42 
Mistrz WBO zawalczy na gali dwóch YouTuberów, mistrz świata w boksie zawodowym został dodatkiem do jakiegoś freak show. Żenada, ja myślałem że te durne nic nie znaczące walki będą dodatkiem do gal bokserskich a wychodzi że to boks na światowym poziome dodaje się teraz do występów cyrkowych.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 22-09-2019 11:34:13 
@teanshin

Czemu się dziwić, skoro walka tych dwóch youtuberów, cieszyła się taką popularnością, że obaj zarobili na niej po kilkanaście mln funtów? Pieniądze o jakich wielu pięściarzy nie zarobi przez całą karierę. Hearn, czy Joshua ich wychwalają, a Saunders chowa dumę do kieszeni, i walczy na ich gali. To jest przykre.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.