MALIGNAGGI DO McGREGORA: WALCZMY W BOKSIE LUB NA GOŁE PIĘŚCI

Paulie Malignaggi (36-8, 7 KO) nie poddaje się i nadal od czasu do czasu rzuca wyzwanie Conorowi McGregorowi (0-1), z którym ma na pieńku od pamiętnych sparingów z Irlandczykiem, który szykował się wtedy do walki z Floydem Mayweatherem.

Tym razem "Magic Man" proponuje walkę w boksie lub na gołe pięści, a wypłatę za pojedynek miałby otrzymać tylko zwycięzca.

- Mogę z nim walczyć, a zwycięzca bierze wszystko. Mówię to od lat. Kto przegra, nie dostanie ani grosza. W klatce on mnie pokona, wiadomo. Możemy to zrobić na gołe pięści lub na zasadach boksu. McGregor to lepszy sprzedawca niż wojownik. Czy kiedykolwiek obronił tytuł w UFC? To jest właśnie to, czego dokonał. Zawsze miałem rację co do niego i on podświadomie o tym wie - mówił Paul.

Malignaggi ostatnią walkę w boksie stoczył w marcu 2017 roku, a trzy miesiące temu zadebiutował w walkach na gołe pięści, przegrywając z Artemem Łobowem. McGregor po porażce z "Moneyem" pojawił się w oktagonie raz i przegrał przed czasem, a było to rok temu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 20-09-2019 16:05:23 
Jak Lobov dojechał Pauliego na gołe pięści to Conor bez rękawic Magic Mana uczyni kaleką.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.