REWANŻ CONLANA Z NIKITINEM PLANOWANY NA 14 GRUDNIA

Wygląda na to, że wyczekiwany rewanż Michaela Conlana (12-0, 7 KO) z Władimirem Nikitinem (3-0) dojdzie wreszcie do skutku. Irlandczyk miał się zmierzyć z Rosjaninem w sierpniu w Belfaście, ale Nikitin nabawił się kontuzji bicepsa i zastąpił go Diego Alberto Ruiz, którego Conlan odprawił przed czasem. Teraz walka Conlan vs Nikitin planowana jest na 14 grudnia w Stanach Zjednoczonych. Obaj zawodnicy już się na nią podobno zgodzili.

Przypomnijmy, że podczas igrzysk w Rio w 2016 roku Conlan przegrał z Nikitinem kontrowersyjną decyzją sędziów, po czym pokazał im środkowy palec i ogłosił, że nigdy już nie będzie rywalizował w olimpijskim boksie.

ŚRODKOWY PALEC W RIO >>>

- Za każdym razem, gdy widzę Nikitina, jesteśmy dla siebie mili, ale zdajemy sobie sprawę, że między nami wciąż jest konflikt. Kiedy walka zostanie ogłoszona, z pewnością wzrośnie napięcie. Niech wie, że nadchodzę, by urwać mu łeb. Nie wydaje mi się, by walka miała wyjść poza szóstą rundę - powiedział niedawno Conlan.

Walką wieczoru zaplanowanej na 14 grudnia gali, gdzie dojdzie zapewne do konfrontacji Conlan vs Nikitin, ma być starcie o pas mistrzowski WBO wagi półśredniej - Terence Crawford vs Egidijus Kawaliauskas. Mówi się również, że w karcie walk znajdzie się pojedynek o pas IBF wagi lekkiej - Richard Commey vs Teofimo Lopez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.