KHAN: FURY NUMEREM JEDEN WAGI CIĘŻKIEJ, WILDER TUŻ ZA NIM

Zapytany o najlepszego obecnie zawodnika wagi ciężkiej Amir Khan bez chwili zawahania wskazuje na Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO). Na swojej prywatnej liście umieścił innego rodaka, Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO), dopiero na czwartym miejscu.

Na drugim miejscu i trzecim miejscu Khan umieścił panujących mistrzów świata - odpowiednio Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) oraz Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO).

- Fury jest numerem jeden, a Wilder numerem dwa. Po rewanżu Joshuy z Ruizem dowiemy się, kto jest dziś trójką, a kto czwórką - stwierdził srebrny medalista olimpijski z Aten i były mistrz kategorii junior półśredniej.

- Tyson to najbardziej utalentowany bokser wagi ciężkiej. Wilder jest oczywiście bardzo groźny, lecz w pierwszym pojedynku został według mnie wyboksowany przez Tysona. I jeśli ten nie przyjmie czegoś bardzo mocnego, to tak samo wyboksuje Wildera w drugiej walce. Fury teraz buduje swoje nazwisko i markę w USA łatwiejszymi walkami, a przy tym zarabia miliony, lecz to część tego biznesu i dla mnie to właśnie on jest numerem jeden - dodał Khan.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.