CORAZ BLIŻEJ WALKI JOE JOYCE'A Z JARRELLEM MILLEREM?

Wygląda na to, że pojedynek wicemistrza olimpijskiego Joe Joyce'a (10-0, 9 KO) z okrytym niesławą Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO) jest coraz bliżej. Obaj chcą tej konfrontacji i pozują nawet do wspólnych zdjęć, rozpoczynając niejako promocję starcia.

- Mam nadzieję, że uda nam się dograć walkę z Millerem. To wielki pojedynek. Miller odmówił kiedyś walki z Joyce'em, teraz jest natomiast idealny czas, by wreszcie do niej doprowadzić - powiedział menadżer Joyce'a, Sam Jones po tym, jak Joyce i Miller stanęli pod okiem roześmianego Shannona Briggsa twarzą w twarz podczas nowojorskiej konferencji prasowej przed walką Joshua vs Ruiz II.

- Gdybyśmy powiedzieli, że nie stoczymy walki z Millerem, bo wpadł na dopingu, to musielibyśmy to mówić o walkach z wieloma innymi zawodnikami. Chcemy pojedynku z Amerykaninem. Jeżeli więc zgodzi się na rozbudowany program testów przed walką, Joe z chęcią powita go z powrotem w boksie. Powita solidnym laniem. Będziemy ciężko pracować, by doprowadzić do tego starcia - dodał Jones.

Przypomnijmy, że po potrójnej wpadce dopingowej przed czerwcową walką z Anthonym Joshuą (do której ostatecznie nie doszło), Miller został zawieszony zaledwie na pół roku, wróci więc prawdopodobnie na ring jesienią. Stara się już o odzyskanie licencji i deklaruje w mediach społecznościowych chęć walki z Joyce'em, którą Brytyjczyk ochoczo popiera.

Federacja EBU wkrótce wyznaczy rywala, z którym Joyce ma zmierzyć się w pojedynku o pas mistrza Europy, który w tym tygodniu zwakował Agit Kabayel. Joyce - obowiązkowy pretendent do tytułu - deklarował w tym tygodniu chęć udziału w starciu, do którego zapewnił sobie prawo.

- Mam nadzieję, że skrzyżuję rękawice z Aleksandrem Powietkinem lub Carlosem Takamem w pojedynku o wakujący tytuł. Ale jeżeli Jarrell Miller będzie ''czysty'', to mogę bić się z nim o inne trofeum, nie ma problemu - powiedział ''The Juggernaut'', który w swojej ostatniej walce, w lipcu tego roku wygrał jednogłośnie na punkty z Bryantem Jenningsem po trudnej przeprawie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 07-09-2019 10:33:03 
Oby się Joyce nie przeliczył. Miller może mu zabrać "0" w rekordzie. Ryzykowne dla niego zestawienie.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 07-09-2019 12:21:29 
Ostatnie walki Joyca chętnie oglądam i na pewno chciałbym zobaczyć jego pojedynek z Jarrellem Millerem. Jest to ryzykowny przeciwnik i dużo zależy od tego w jakiej formie będzie Miller. Obaj nie należą do demonów szybkości, ale ich ciosy ważą i obaj prą do przodu, więc spodziewam się walki cios za cios.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 07-09-2019 14:23:54 
Branie teraz Millera to strzał w 10 kiedy jak nie teraz Joyce jest dobry i myśle że by tą walkę wygrał Miller już nie będzie taki sam bez dopingu. Dodać do tego jak walka odbędzie się w GB wygra na 100% dobrze jest prowadzony Takam Povietkin ku schyłku wygra z każdym jestem przekonany.
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 07-09-2019 14:26:42 
Przepraszam na czym polegała kara dla Millera? Żeby się zregenerował i wrócił odświeżony i silniejszy? Nawet ranking ma ten sam. Czystość sportu to jakiś ponury żart
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-09-2019 16:14:14 
Stary Miller by pewnie łatwo ograł Joyce, ale "nowy" Miller to wielka niewiadoma. Ciężko tu cokolwiek typować. Dla Joyca ta walka ma sens jeśli jeszcze chce dobrze zarobić w boksie, dla Millera średnio, ale nie powinien wybrzydzać bo kasa musi się zgadzać, sporo stracił ostatnio a w tym roku mało zarobił.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 07-09-2019 19:19:27 
Czołg idący do przodu powinien idealnie pasować JJ, Joyce nie boi sie otwartych wymian i może być bardzo ciekawa bitka..
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 07-09-2019 22:00:41 
Yaponka, zgadzam sie z ta kara, tobfarsa nie kara, pol roku i jakby nic sie nie stalo. Boks to biznes i liczy sie kasa, nie ma juz honoru, szacunku, wyzwan. Rywale sa dobierani marketingowo a nie sportowo. Tacy promotorzy jak Oscar dela hoya i Hearn ale takze Hayan zabijaja sport. Canel9 choc zarobil wbringu ponadv100000000 to ciagle mu malo.
 Autor komentarza: StefanBatory
Data: 07-09-2019 23:49:03 
spaslak go zleje.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 08-09-2019 00:01:29 
Efektowna walka, ale Miller go okrutnie ubije i pewnie skończy przed czasem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.