SALETA WRÓCIŁ DO WALK Z GOŁOTĄ I ADAMKIEM

W 2013 roku w Ergo Arenie doszło do potyczki Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą. Obaj panowie byli już wówczas na ostatnim etapie swoich karier i do dziś cześć kibiców, szczególnie tych darzących sympatią Gołotę, nie jest przekonana, czy ta walka była w ogóle potrzebna. A jak widzi to sam Saleta, który wygrał tamtą potyczkę przed czasem? O tym były pięściarz opowiedział w najnowszym odcinku swojego vloga, który możecie obejrzeć TUTAJ.

- Ciężko powiedzieć, czego Andrzej nie powinien robić. Zdecydował się na tę walkę, ja również. Jesteśmy rówieśnikami. Ja jestem z tej walki bardzo zadowolony. I byłbym z niej zadowolony nawet wtedy, gdybym przegrał. Walka była bardzo fajna dla kibiców do oglądania. Ja nie patrzę na ten pojedynek w kategoriach "wygrał czy przegrał". Dla mnie walka z Gołotą była zaszczytem, tak jak udział w tamtym evencie - powiedział Saleta w "SaletaFightVlog".

51-latek wrócił też krótko do swojej ostatniej zawodowej walki w karierze, a więc przegranej z Tomaszem Adamkiem z 2015 roku.

- Nie czułem, że nie mam szans na zwycięstwo. Ta walka przebiegała według moich wyobrażeń, z wyłączeniem kontuzji. Wiedziałem, że z Tomkiem nie wygram na punkty, że będzie dla mnie za szybki. Chciałem przejąć inicjatywę w drugiej połowie walki i przy dobrym przygotowaniu kondycyjnym i siłowym przechylić szalę na swoją korzyść. Niestety do tego nie doszło - skomentował Saleta.

Przemysław Saleta walczył zawodowo w latach 1991 - 2015. Jego największym sukcesem na zawodowym ringu jest zdobycie pasa EBU wagi ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Musi
Data: 02-09-2019 10:35:17 
Saleta jest najmondrzej wypowiadajacym sie ex boksrem i nie tylko.Podobnie Szpilka,dojrzal o wypowiedzi tylko o boksie ma bardzo trafne.Jeszcze Izu.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-09-2019 11:08:00 
Saleta w tej walce był nakoksowanny jak ruski cruiser, ale to i dobrze bo przez to walka była dość dobra i niebyło widać ich wieku.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 02-09-2019 14:48:57 
@Musi

Rzeszywiscie jest on sdecydofanie nojmonszjszym ex bokserem, a f szczegulnosci nie tylko, pod sloncem.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 02-09-2019 14:53:01 
@teanshin

Nalezy sobie jednak zadac pytanie czy przypadkiem przez to wlasnie nie udalo mu sie wygrac, bo przeciez zakonczenie wynikalo glownie z wyczerpania Goloty. Dobrze tez ze nie wygaszono calkiem swiatel bo Saleta swiecil by w ciemnosci jak psu klejnoty badz radioaktywne izotopy.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-09-2019 19:21:44 
Autor komentarza: Callisto
Nie wiem czy w tej walce wynik końcowy miał dla kogokolwiek jakiekolwiek znaczenie. Ja bym tą walkę traktował jako pokazówkę dwóch emerytów ringowych którzy chcieli jeszcze pokazać że potrafią boksować i to świetnie im się udało. Przecież bez względu kto tą walkę by wygrał to tak na prawdę obaj już dużo wcześniej zakończyli pięściarskie kariery.
 Autor komentarza: janek1
Data: 03-09-2019 06:33:21 
Pamiętam jak Saleta plótł bzdury, że Wach pokonałby Furego. Taki to znafffca (:
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.