FOTORELACJA: CEREMONIA WAŻENIA PRZED GALĄ W LONDYNIE

Już jutro znakomita gala w Londynie z kilkoma naprawdę świetnie zapowiadającymi się walkami. Prezentujemy Wam fotorelację z dzisiejszej ceremonii ważenia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 30-08-2019 22:57:07 
Sasza mimo 40tki na karku go polamie. Vasyl ciekawe wyzwanie, Campbell wiekszy zasieg, wyzszy, nie bedzie to taka prosta sprawa.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 31-08-2019 06:23:41 
Nie wiem jaki ma plan Fury żeby to wygrać, nie wiem też jak Fury ma zamiar zatrzymać Povetkina szybko wchodzącego w półdystans i bijącego piekielny lewy sierpowy? Kolejna przegrana z zawodnikiem z czołówki chyba już na dobre zdefiniuje jego karierę. Mam nadzieję że nie oszukają Ruska tylko dlatego że nie będzie mógł dogonić młodego i zasadzić mu konkretnej bomby.
 Autor komentarza: UshiroTobi
Data: 31-08-2019 06:53:50 
Fury może mieć tylko jeden plan : obskakiwać Saszkę przez wszystkie rundy, jeżeli Sasza go nie ustrzeli przegra.
Sędziowie każdy ruch ręki w kierunku Powietkina będą punktować Cyganowi...
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 31-08-2019 11:23:18 
Povietkin jest zbyt doswiadczony by nie rozjechac przecietnego Fury, ktory niczym Rosjaninowi nie grozi no moze ze bedzievsuper przygotowany kondycyjnie i na wstecznym, przy pomocy sedziego ringowego dabtym oceniajacym szanse na przekret.
Co do Loma, to Cambel jest wyzszy ale w tej wadze prawie wszyscy sa od niego wyzsi. Ukrainiec nigdy nievwygrywal warunkami fizycznymi a inteligencja, bajeczna technika, wspanialym wyczuciem i czyms czego sie nie wytrenuje, to dar od Boga czy tez natury bo tacy jak on rodza sie rzadko i dlatego dobry Ang.lik to za malo by przeszkodzic cudownemu Ukraincowi. Mysle ze KO w 4 rundzie w obu walkack.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.