BUATSI PRZED POWROTEM: FORD TO DOBRY TEST

Joshua Buatsi (11-0, 9 KO) to być może najciekawszy obecnie prospekt wagi półciężkiej. 26-letni Brytyjczyk wraca na ring w sobotę w O2 Arenie, kiedy to podejmie Ryana Forda (16-4, 11 KO). W stawce pojedynku znajdzie się pas WBA International wagi półciężkiej.

26-latek urodzony w Ghanie chce się pokazać w sobotę z jak najlepszej strony i złożyć pewne oświadczenie w ringu.

- Zamierzam wyjść i dać świetny występ w O2 Arenie. Cieszę się, że po walce w USA, która była świetnym doświadczeniem, wracam do Wielkiej Brytanii. Ford nigdy nie przegrał przed czasem, walczył też w MMA, zadaje dużo ciosów. To jest dla mnie dobry test. Jeśli uda mi się go znokautować, to będzie to dobre oświadczenie. Priorytet to zwycięstwo - mówił Buatsi.

W debiucie na amerykańskim ringu Buatsi zastopował Marco Antonio Peribana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 29-08-2019 17:48:16 
Od dobrych testów to są sparringi, a nie występy na galach. W 12 walce prospekta z mistrzowskimi aspiracjami wolelibyśmy zobaczyć lepszego rywala od 37-letniego weterana, solidnego ale ograniczonego.
 Autor komentarza: nonitek
Data: 29-08-2019 20:23:43 
A ja uważam, że przeciwnik spoko. Nie najwyższych lotów, ale niech tam sobie stopniowo podnosi poprzeczkę. I tak nikt nie przebije Wildera w obijaniu zawodników przeciętnych lub bliskich emerytury przez prawie całą karierę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.