JOSE CARLOS RAMIREZ vs WIKTOR POSTOŁ 30 LISTOPADA W LOS ANGELES?

Jak donoszą źródła zza Oceanu, mistrz świata WBC i WBO wagi junior półśredniej, Jose Carlos Ramirez (25-0, 17 KO) w kolejnej walce zmierzy się z obowiązkowym pretendentem WBC, Ukraińcem Wiktorem Postołem (31-2, 12 KO). Pojedynek ten jest planowany na 30 listopada w Los Angeles. Innym kandydatem do walki z Ramirezem był obowiązkowy pretendent WBO, Jack Catterrall, ale wygląda na to, że w tym roku dojdzie raczej do walki Ramirez vs Postoł.

Przypomnijmy, że swojej ostatniej walce Ramirez zmierzył się miesiąc temu z Maurice'em Hookerem i odebrał mu pas WBO, zwyciężając przed czasem po znakomitej wojnie. Postoł walczył w tym roku raz - w kwietniu pokonał jednogłośnie na punkty Mohameda Mimoune.

Jak informowaliśmy wczoraj, 26 października w Londynie ma dojść do finałowej walki turnieju WBSS wagi junior półśredniej - Regis Prograis (mistrz WBA) vs Josh Taylor (mistrz IBF). Walka ta była zagrożona z powodu kłopotów organizatorów WBSS w wypłacalnością, ale wszystko udało się w ostatniej chwili uregulować i w 2020 roku możemy być świadkiem pojedynku, w którym jeden zawodnik zunifikuje wszystkie pasy w limicie 140 funtów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-08-2019 19:35:15 
Świetnie się dzieje w 140. Postoła nie skreślam, to kawał zawodnika..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.