ROZIER: GOŁOWKIN JEST LEPSZY NIŻ KILKA LAT TEMU

Andre Rozier ma przed sobą ciężkie zadanie. Amerykański trener 5 października wystawi swojego podopiecznego, Siergieja Derewianczenkę (13-1, 10 KO) naprzeciw Giennadija Gołowkina (39-1-1, 35 KO). Rozier już dwukrotnie rywalizował z Kazachem, przegrywając obie walki (Curtis Stevens, Daniel Jacobs). Co ciekawe szkoleniowiec uważa, że dziś Gołowkin jest lepszy niż kilka lat temu, kiedy ich drogi skrzyżowały się po raz pierwszy.

- Gołowkin stał się lepszy. Kiedy walczył z Curtisem był znacznie młodszy. Walczył agresywnie, ale był zarazem ostrożny, wyrachowany. Kontrolował walkę jabem, ciągle go używał, używał też kombinacji, kiedy tego potrzebował. Dlaczego rzadziej wygrywa przed czasem? Niczego nie stracił, jego rywale są po prostu coraz lepsi. Walczył z elitą, z elitarnymi rywalami o różnych charakterystykach - tłumaczy Rozier.

Trener przyznaje też, że podchodzi do tej październikowej batalii spokojnie.

- Nie daję się wciągnąć w atmosferę wielkiej walki. Muszę tylko wiedzieć, że mam faceta gotowego zająć się tym biznesem.

Stawką walki Kazacha z Ukraińcem będzie wakujący pas IBF wagi średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 28-08-2019 10:48:51 
Nie, nie jest. Jednak wystarczy to na Derewiaczenkę.
 Autor komentarza: Boratbumlovkin
Data: 28-08-2019 11:11:28 
Ta walka z ukraińskim karzełkiem o długości rączek T-rexa (171cm) to istna kpina. Banderowiec to nic więcej niż poziom Sulęckiego, tylko, że tamten przynajmniej nie jest takim karłem i wygrał wyraźniej z Culcaeyem, z którym banderowiec powinien przegrać tak na dobrą sprawę. Wynik jest już od dawna znany. Triple Duck, Borat Bumlovkin będzie punktował lewym prostym kurdupelka, nie wdając się w wymiany ciosów jak to ma miejsce z zawodnikami, którzy mają jakiś tam cios. Mexican style, by potem spierdalać całą walkę z mniejszym Canelo xD
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 28-08-2019 11:41:30 
@Borat,
Zmień lekarza i tabletki.
 Autor komentarza: annastefczyk
Data: 28-08-2019 12:29:56 
@Ygnac
na "boratabumlovkina" leki już żadne nie zadziałają... obawiam się że w jego przypadku tylko kaftan bezpieczeństwa by pomógł
 Autor komentarza: Origin78kula
Data: 28-08-2019 18:50:18 
Borat banderowiec
Ty jesteś głupszy niż ustawa przewiduje,największy przygłup na tym portalu,gratulacje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.