DEREWIANCZENKO: CZAS GOŁOWKINA DOBIEGA KOŃCA

Siergiej Derewianczenko (13-1, 10 KO) jest raczej skazywany na pożarcie przez Giennadija Gołowkina (39-1-1, 35 KO). On sam wierzy jednak, że czas wielkiego Kazacha dobiega powoli końca i że to on zagarnie wakujący pas federacji IBF wagi średniej.

Panowie skrzyżują rękawice 5 października w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku. Jeśli wygra "GGG", być może w przyszłym roku będzie mu dane dopełnić trylogii z Saulem Alvarezem (52-1-2, 35 KO).

- Znam tego chłopaka od dawna i wiem, że to naprawdę dobry zawodnik. Czeka mnie prawdziwe wyzwanie, bo on wyglądał ostatnio bardzo dobrze w ringu. Mój rywal wierzy, że nadchodzi jego czas. Być może, przekonamy się wkrótce - stwierdził Gołowkin.

- Wiem z kim mam do czynienia. Gołowkin to jeden z najlepszych zawodników na świecie, ale czas biegnie nieubłaganie dla każdego i jego czas właśnie dobiega końca - zapowiada Derewianczenko.

Póki co bukmacherzy nie wierzą w słowa Ukraińca i stawiają Kazacha w roli faworyta w stosunku cztery do jednego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 23-08-2019 16:25:50 
Ktoś kto wygrał dwie walki z Canelo, nie moze przegrac z kims takim jak Derewianczenko. Owszem, jest bardzo dobrym zawodnikiem, technicznie i boksersko jest super ulozonym pięściarzem, ale wydaje mi się, że na kogoś takiego jak GGG może to być za mało, chociaż GGG jednak zostawil troche zdrowia na dwoch walkach z Canelo, jest coraz starszy, zobaczymy, styl robi walke, ale nie dawalbym wiecej szans Ukraincowi, niz bukmacherzy.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 23-08-2019 16:37:35 
Czy ja wiem czy Giena zostawil tyle zdrowia w OBU WYGRANYCH walka z Canelo? Canelo nie bil mocno, nie bylo nokdaunow, nawet Gienkiem nie zachwial.

Fakt faktem, szkola ukrainska zawsze sprawia duzo problemow rywalom.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 23-08-2019 16:44:35 
Wydaje mi się, że po walkach z Canelo to Gołowkin już nie jest ten sam. Raz, że na pewno stracił sporo zdrowia, dwa mentalnie z pewnością zostawiło to ślad (pierwsza porażka w rekordzie). Ukrainiec jest twardy, dał równą walkę Jacobsowi więc tutaj nie wykluczam jego zwycięstwa.
 Autor komentarza: Origin78kula
Data: 23-08-2019 17:12:53 
Derewianczenko tego nie wygra,Canelo nie mógł dać rady GGG to tym bardziej rusek nie da.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 23-08-2019 22:28:56 
nieubłaganie do końca a dostanie łatwe i szybkie ko i co wtedy?

gerlach
ano wlasnie, na palcach obu tak by naliczyl mocne ciosy
 Autor komentarza: dawsur
Data: 24-08-2019 20:48:23 
trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny niepokonanemu
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.