HEARN: PRZED GOŁOWKINEM WIELE CIEKAWYCH OPCJI

- Cieszę się z tej współpracy - mówi Giennadij Gołowkin (39-1-1, 35 KO), który kilka miesięcy temu podpisał kontrakt na starty na antenie platformy streamingowej DAZN, a teraz związał się promotorskim kontraktem z Eddie Hearnem.

Kazach drugi z sześciu zaplanowanych w kontrakcie pojedynków na antenie DAZN stoczy 5 października w Nowym Jorku. Jego rywalem będzie Siergiej Derewianczenko (13-1, 10 KO), a lepszy z tej dwójki zagarnie wakujący tytuł mistrza świata wagi średniej federacji IBF.

- Dzięki temu porozumieniu kibice dostaną to, na co zasługują, czyli najlepsi będą mierzyć się z najlepszymi - dodał "GGG".

- To zaszczyt móc współpracować z kimś takim jak Giennadij. Od dawna jestem jego fanem, bo to jeden z najbardziej atrakcyjnych pięściarzy na tej planecie. Wiem doskonale o tym, że cały świat czeka na dopełnienie trylogii z Canelo, lecz przed Gołowkinem są również inne bardzo ciekawe opcje oraz wyzwania. Ale najpierw on musi wygrać 5 października - dodał Hearn, szef grupy Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 22-08-2019 18:46:00 
Z Hearnem GGG nie przegrałby z Canelo. Już on by wymyślił tak, że z Canelo nie walczyłby w Las Vegas i sędziów by odpowiednich dobrał.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 22-08-2019 21:14:37 
Wystarczyli by sędziowie NIE z LV.
 Autor komentarza: Krzychu123
Data: 24-08-2019 18:58:25 
Hearn nie miałby nic do gadania co do lokalizacji walki. Canelo tak jak Floyd po prostu już się z stamtąd nie rusza.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.