AMIR IMAM: CHĘTNIE SPOTKAM SIĘ Z CRAWFORDEM

Informowaliśmy już Was o "transferze" Amira Imama (21-2, 18 KO) od Dona Kinga do Boba Aruma. Wciąż niespełniony 29-latek ma nadzieję, że grupa Top Rank zaoferuje mu najlepsze dostępne walki, z Terence'em Crawfordem (35-0, 26 KO) na czele.

Dotąd Imam był wiodącą postacią kategorii junior półśredniej i choć nie wyklucza powrotu do limitu 63,5 kilograma, to będzie startował również w wadze półśredniej.

- Moja sytuacja była skomplikowana i frustrująca. Pozostawałem na sali i trenowałem, a teraz z nadzieją patrzę w przyszłość. Mogę boksować zarówno w kategorii junior półśredniej jak i półśredniej. Potrafię wystarczająco dużo, by rywalizować z każdym na świecie. Ciekawym wyzwaniem byłoby starcie z Crawfordem, choć wcześniej muszę pokonać kogoś innego, żeby potem dostać taką szansę. Na pewno jednak Crawford to ktoś, z kim bardzo chętnie skrzyżowałbym rękawice - nie ukrywa pauzujący od siedemnastu miesięcy Imam.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: VinnyPaz
Data: 19-08-2019 14:44:41 
Gdzie Ci do Crawforda... Ja czekam na niego ze Spence'm albo Porterem. Myślałem, że pojedynek z Thurmanem byłby ciekawy, ale ten pokazał z Pacmanem ile brakuje mu do najlepszych. Terence to jak dla mnie nr 1 w półśredniej i P4P.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.