FEIGENBUTZ ZNÓW WYGRAŁ PRZED CZASEM

Vincent Feigenbutz (31-2, 28 KO) zapowiadał, że w razie zwycięstwa w tej walce w kolejnej chciałby spotkać się z Chrisem Eubankiem Jr. I zrobił swoje, rozbijając przed czasem niepokonanego dotąd Cesara Nuneza (16-1-1, 8 KO).

Pierwsze minuty były jeszcze w miarę wyrównane, ale od końcówki trzeciej rundy to ciosy niemieckiego bombardiera zaczęły robić wrażenie na rywalu. Przewaga Feigenbutza systematycznie wzrastała, a kumulacja nastąpiła w ósmej rundzie, gdy dwukrotnie posłał Hiszpana na deski.

- Podążałem za obraną taktyką i wygrałem. Nikt nie stanie mi na drodze, chcę mierzyć się z najlepszymi - powiedział po wszystkim Feigenbutz (IBF #3, WBA #5, WBO #6, WBC #11).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mirage
Data: 18-08-2019 08:51:32 
Niemiecki boks obecnie to dno. Oglądałem to dziadostwo ale już dam sobie spokój. Czasy Rockygianiego minęły
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-08-2019 10:40:14 
Eubank jr. go porozbija..
Feigenbutz może i jest silny i ma czym przyłożyć, ale to taki lokalny osiłek..
 Autor komentarza: leon84
Data: 18-08-2019 12:10:55 
Oglądałem tą walkę i redakcja zapomniała dodać o pomocy sędziego poraz kolejny dla Feigenbuza.Jak się nie mylę w czwartej rundzie Hiszpan dostał ostrzeżenie,bo sędzia upomniał go za uderzenia poniżej pasa.Wszystkie uderzenia były prawidłowe a chwile po tym ostrzeżeniu Niemiec walnął go ewidentnie z jaja,to sędzia nie reaguje.Oczywiście Feigenbutz był lepszy,bo ten Nunez to poziom Opalacha ale Sauerland czuwa nad wszystkim.Ja bym chętnie zobaczył Parzeczewskiego z Feigenbutzem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.