HOŁD BOHATEROM - ZAPOWIEDŹ

Paweł Michalik zaprasza na 44 Warszawską Grandę, w programie której przewidziano starty w Pierwszym Kroku Bokserskim, następnie średniozawansowani oraz zawodnicy trenujący systematycznie - jak to wyglądało w przedwakacyjnej edycji można obejrzeć w retransmisji TUTAJ >>>, a i tym razem kamery portalu BOKSER.ORG, będą uczestniczyć w tak ważnym dla popularyzacji naszej dyscypliny wydarzeniu.
Start zbiegł się z 75 rocznicą walk powstańczych, więc wydarzenie poświęcono w całości prawdziwym Bohaterom Stolicy, młodym ludziom, naszym rówieśnikom, którzy zamiast iść do szkoły stawali na barykadzie walcząc o przyszłość. Oddając krew, ofiarowali nam godne życie - nie zmarnujmy tego. Uszanujmy ich walkę, a będzie ku temu okazja, bo odwiedzi naszą pięściarską brać, uczestniczka Powstania Warszawskiego. Zapraszamy serdecznie już 21 wrześni na walki wstępne oraz walki zawodników z licencjami od godziny 16:30, a w niedzielę  22 września już od godziny 10:00 do sali klubu LFC przy Łazienkowskiej 6a.
Zgłoszenia przez stronę turnieju www.orzel-syrenka.pl, a dodatkowe informacje można uzyskać drogą mailową lub telefoniczną 533 287 765 (Uwaga - ze względu na duże zainteresowanie, przewiduje się dwa dni rywalizacji).

Przypomnijmy, że Warszawska Granda, to cykliczna impreza na której odbywają się bokserskie walki sparingowo - szkoleniowe, ale również walki zawodników z licencjami Polskiego Związku Bokserskiego.

44 Warszawska Granda na pięści - Torwar

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.