JOSHUA: LEWIS TO KLAUN! - LEWIS: TO JAKIŚ NONSENS

Lennox Lewis, wielki mistrz wagi ciężkiej przełomu wieku, krytykował ostatnio niektóre posunięcia Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO). Młodszy o blisko ćwierć wieku AJ odpowiada teraz - To klaun!

Lewis krytykował sztab trenerski, walki na swoim terenie Joshuy, a gdy ten przegrał z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO), Lennox namawiał AJ-a, by ten stoczył rewanż w Meksyku, a nie szukał znów małych przewag w sędziach czy swoich kibicach. I cierpliwość Anthony'ego chyba się skończyła.

- Bardzo się różnimy. To klaun i nie mam dla niego respektu - stwierdził były już mistrz, który 7 grudnia stanie przed szansą odzyskania pasów IBF/WBA/WBO.

- W ciągu dwudziestu dwóch walk zdążyłem zdobyć tytuł mistrza świata i wygrać jeszcze dwie unifikacyjne walki. Teraz moim celem jest zostanie podwójnym mistrzem świata, a gdy dokonam również tej rzeczy, wówczas skupię się na Wilderze i dorzuceniu ostatniego tytułu - dodał Joshua.

"On ma rację, rzeczywiście się różnimy, gdyż ja naprawdę dążyłem do pełnej unifikacji i nie spocząłem, dopóki tego nie osiągnąłem. Wiele razy go pochwaliłem, lecz gdy tylko skrytykowałem za brak negocjacji w sprawie walki z Wilderem, nagle stałem się "hejterem". Mówienie, że jestem zazdrosny o karierę Joshuy jest kompletnym nonsensem. Ja tylko go krytykowałem za brak zaangażowania w negocjacje w sprawie walki z Wilderem, nic więcej" - szybko odpowiedział w mediach społecznościowych Lewis.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 15-08-2019 12:11:02 
Joshua ma trochę racji w kwestii Lewisa bo ten faktycznie na każdym możliwym kroku zaczął mu wbijać szpilki. Jednak co do zazdrości o karierę Joshuy... Lewis w ciężkiej ma ją najbogatszą i Wilderowi , Joshui , Furemu czy Kliczce brakuje do takiej hola hola.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 15-08-2019 12:15:23 
"wygrać jeszcze dwie unifikacyjne walki. " - Jedna z Parkerem, a druga z kim? Nie można mówić o unifikacji gdy tylko jeden z zawodników jest posiadaczem pasa.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 15-08-2019 12:20:12 
Lewis tym się różni od Joshuy, że wygrał swoje rewanże, co temu drugiemu nie jest pisane. Joshua gra spokojnego, pokornego boksera, a tak naprawdę jest obrażonym dzieckiem, które uważa swoje obrony z pięściarzami z drugiej półki za coś istotnego.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-08-2019 12:21:06 
@ShannonBriggs

No ale WBA dorzuciło swój pas na szalę walki Joshua-Kliczko, więc zwycięzca zunifikował dwa pasy. No ale masz po części rację, to trochę naciągana unifikacja.


Co do Lewisa, to prawdą jest, że jest on hejterem Joshuy, co jest przykre, bo to co przystoi jakimś orgowym przygłupom pokroju rafałka, czy innego Championa 20, nie przystoi tak wielkiemu mistrzowi. Joshua walczy u siebie - źle, Wilder walczy u siebie - zero krytyki, itd.
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 15-08-2019 12:22:32 
Póki co to Anthony i wszyscy inni mogą tylko marzyć o takich osiągnięciach jakie ma Lennox Lewis .
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-08-2019 12:29:04 
Bardzo dobrze że w końcu dostał ripostę. Nie miłą i ostrą ale na taką sobie zasłużył. Konstruktywna krytyka to coś zupełnie innego niż to co wyprawiał Lewis. Facet ma PIEKIELNY BÓL DUPY o AJ-a i jego karierę i w jego tekstach próżno doszukiwać się logiki. Tak było choćby w sprawie walki z Wilderem. Milczał gdy Wilder odrzucał 100 milionów od DAZN za unifikację ale zawsze znajdował powód by uznać uznać że to przez AJ-a nie dochodzi do walki i mu pojechać na twiterze czy w wywiadach...

Lennox to wielki pięściarz ale pycha i zazdrość sprawiają że facet zachowuje się jak kompletny matoł. Ciągłe przypominanie że on był jednak lepszy. A to zawsze w przypadku pięściarzy najlepszych którzy mogą być do niego porównywani i się obawia że go przebiją.
Dumna i pewna siebie osoba nie musi/nie ma potrzeby na każdym kroku "krzyczeć" wszystkim w twarz jak jest wspaniała. Lewis jednak musi.

AJ jako wielka gwiazda bardzo mu nie pasuje bo ma wszystko by go przebić. Dlaczego nie krytykuje Wildera czy Fury'ego? Przecież miałby powodów od groma. Ale ich się nie obawia. Fury zawsze może polecieć w tango albo coś innego mu odwali i tyle- na wieloletniego dominatora się nie nadaje. A Wilder? Wilder nawet nie był w USA wielką gwiazdą. Do niedawna zarabiał po 1 milion za walki... Czego tu się bać?
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-08-2019 12:29:45 
@CHAMP2209

Oczywiście.


I żeby nie było, niepotrzebnie AJ pocisnął Lewisowi, ale rozumiem to, bo ile można nie reagować na takie pierdolenie.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 15-08-2019 12:32:13 
Strach Lennoxa o to że straci tytuł "last undisputed", też mi nowość. O czym by non stop pisał. Kocha swoją legendę bardziej niż jego fani. Było wiadomo że dla AJ za wcześnie na Wildera, więc Lewis go pchał na niego. Teraz na jakiś czas może spać spokojnie ;)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-08-2019 12:34:04 
"Lewis tym się różni od Joshuy, że wygrał swoje rewanże, co temu drugiemu nie jest pisane"

Wróżbita Maciej? Ty tutaj? Lol co za typ. Może tak wstrzymasz się z ogłaszaniem wyniku do zakończenia owego rewanżu zamiast pisać pierdoły i układać historię tak jak Ci pasuje.

Szkoda że Lewis nie był słowny i obiecanego rewanżu Vitalijowi nie dał tylko spierdzielił na emeryturę...

"oshua gra spokojnego, pokornego boksera, a tak naprawdę jest obrażonym dzieckiem, które uważa swoje obrony z pięściarzami z drugiej półki za coś istotnego"

Ta druga półka to top kategorii Hw inteligencie. Większość z jego przeciwników była w top 10 a cześć nawet w top 5.
O czym więc ty bredzisz koleś? Można kogoś lubić mniej lub bardziej a nawet wcale ale trzymajmy się faktów...
 Autor komentarza: MaciekL
Data: 15-08-2019 12:39:55 
Gość przegrał jedną walkę i już ludzie upatruja konca kariery. Jprd
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-08-2019 12:46:23 
Lewis jeśli już na siłę chce porównywać, to przede wszystkim powinien porównać ile on osiągnął w ciągu 23 walk, a ile osiągnął Joshua. A porównywać całą karierę, z karierą Joshuy, może dopiero gdy Joshua ją zakończy, bo póki co, nie wiadomo co przyniesie przyszłość.
 Autor komentarza: php
Data: 15-08-2019 12:48:32 
Niech steryd dziękuje Bogu, że Lewis nie jest młodym głodnym zawodnikiem jak dawniej. Lewis już raz bił się z takim jednym 201 cm, 110 kg atletą Michaelem Grantem. Tak go złożył, że facet ledwie uszedł z życiem. Joshui to on by najebał jak ojciec synowi.
 Autor komentarza: garson
Data: 15-08-2019 12:49:57 
Lewis pierdoli głupoty jak zawsze - AJ ma na wszystko czas - tylko przez takie podejście i szukanie na siłę unifikacji rozsypał się z Ruizem
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-08-2019 12:55:13 
Gdy Joshua w 16 walce zdobywał tytuł, walcząc z Martinem, Lewis bił się z 40-sto letnim Mike'm Weaverem, który w owym czasie miał 15 porażek na koncie.

Gdy Joshua w 20 walce zunifikował 3 mistrzowskie pasy, Lewis bił się z jakimś bumem w USA... zresztą na tym etapie miał więcej walk z bumami - już widzę, jakby hejtował Joshue, gdyby on z takimi walczył.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-08-2019 12:55:26 
Lewis to w temacie komentarzy pajac i tyle. Zresztą ludzie ślepi nie są i już w internecie da się zauważyć to że ludzie to odnotowują i nazywają go hejterem.
Co innego gdyby krytykował wszystkich równo- wtedy byłby starym zgryźliwym tetrykiem ale on obrał sobie tylko jeden cel.

I te tłumaczenia że AJ nie angażował się w negocjacje z obozem Wildera w sprawie unifikacji. No rzeczywiście. Za to Wilder to zrobił absolutnie wszystko by do walki doszło. Szczególnie odrzucając ofertę wartą 100 milionów bo... nie wiedział czy Joshua nie dostanie 125.
Szkoda gadać.
Sam sobie tylko tym zaszkodzi facet bo AJ jest naprawdę lubianą i szeroko znaną gwiazdą. Taka przesadna eskalacja złośliwości się odbije na samym Lewisie który będzie uznawany za zwykłego przebrzydłego sprzedawczyka. Zresztą już ludzie piszą że to marionetka PBC xD

Oby tak dalej.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-08-2019 12:57:29 
I kto wie, czy za chwilę, w 24 walce, Joshua nie stanie się podwójnym mistrzem HW. Już widzę jak Lewis będzie szukał wymówek. Szkoda, że nie zagląda na orga, miałby kilka gotowych od koksu, poprzez muzułmańską wiarę, po ustawionych sędziów.
 Autor komentarza: php
Data: 15-08-2019 12:59:51 
Co to znaczy rozsypał się z Ruizem trollu?
Przypomnij mi choć jedną walkę Lewisa w której ten byłby tak wyboksowany i zlany jak Joshua z Ruizem? Bo ja sobie nie przypominam. TO już zawsze będzie leżeć na 'legendzie' Joshuy, tak jak leżało na legendzie Władymira Kliczki przez co nigdy nie był on już stawiany w tym samym rzędzie co Lewis czy Holyfield.

I przypominam trollom, że Ruiz i Joshua są z tego samego wieku - pierwszy raz wyjechał do USA na walkę z zawodnikiem ze swojego wieku a nie 40-letnim dziadkiem Kliczką czy Powietkinem i już dostał wpierdol od młodego głodnego lwa. I nie przez lucky punch, ale po prostu WPIERDOL.

Lewis to się trollu śmierdzący tym różni od Joshuy, że WALCZYŁ W USA - wyjechał do Ameryki, kolebki boksu i napierdalał się z najlepszymi a nie chował dupę po kątach po jakichś Arabiach Saudyjskich jak ta tchórzliwa sterydowa szmata.

Joshua już na zawsze zostanie zapamiętany jako tchórz i zero - przegrał w USA sromotnie, a potem chował się po kątach przed bitką w USA i próbował walczyć rewanż u siebie lub w kupionej gali w Arabii Saudyjskiej hahahaha

Myślisz, że ludzie takie rzeczy zapomną? Gwarantuję Ci, że nie.
Czy ktoś zapomniał młodszemu Kliczce porażki z Sandersem i całe te szopki w Niemczech. Nie. Nie jest dziś stawiany na tym samym poziomie co legendy ciężkiej - I NIGDY NIE BĘDZIE.

Historia Joshuę rozliczy, a ludzie pamiętają i będą pamiętać jego drogę tchórza.

Przypominam:
MŁODY LENNOX LEWIS BIŁ SIĘ W USA NA NEUTRALNYCH TERENACH Z NAJLEPSZYMI, A NIE CHOWAŁ W SWOIM KRAJU ALBO ARABII SAUDYJSKIEJ BOJĄC SIĘ, ŻE OBSKOCZY WPIERDOL BEZ SWOICH KIBICÓW I STERYDÓW I SĘDZIÓW W USA!

USA to teren NEUTRALNY, kolebka boksu, jak tam się nie bijesz tylko chowasz po swoich krajach, to zawsze będą Cię traktować jak tchórza.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-08-2019 13:02:22 
php

Tak jak ciebie wszyscy zawsze będziemy pamiętać jako chorego psychicznie trolla nasz ekspercie od ciosów w nerki, wąsów i siły ciosu płynącej z przedramienia xD
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-08-2019 13:03:03 
Do redakcji

Naprawdę nie pora po raz kolejny zbanować rafałka aka php, który sieje na tej stronie taki hejt, bluzgając pod adresem innych użytkowników?
 Autor komentarza: php
Data: 15-08-2019 13:08:44 
Widzę, że agresywni psychofani Joshuy - @BlackDog i @Ramirez82 już próbują zbanować tych, co piszą niewygodną prawdę o ich pupilu. Przecież jasne jest, że nie chodzi trollom o jakieś jedno wyzwisko skoro @SpamDog wyzywa każdego bez przerwy, bo jest tu znanym trollem i nikt go tu nie chce.
Chodzi trollom tylko o to, aby zamknąć usta temu, co mówi prawdę o ich idolu :)

Joshua jest tchórzem który chowa się przed męską walką po UK czy Arabiach. Lewis bił się w USA, to tam toczył rewanże z Rahmanem czy McCallem, nie wymyślał żadnych durnych powodów i nie próbował walczyć u swoich kibiców w swoim kraju, byleby móc koksować i mieć wsparcie swoich kibiców i sędziów.

Historia to zapamięta.

Każdy kto myśli, że ludzie zapomną niech zada sobie pytanie czy ludzie zapomnieli niechlubne porażki i sztuczne niemieckie gale Władymira Kliczko?

NIE.
Władymir Kliczko już na zawsze będzie traktowany jako ten gorszy, za szeregiem takich bokserów jak Ali,
Foreman, Holmes, Holyfield, Tyson czy Lewis. ZAWSZE.

Dokładnie tak samo historia rozliczy Joshuę.
A do Wildera lepiej niech nawet nie myśli wychodzić, bo to będzie zabójstwo na żywo. Wilder go zdemoluje.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-08-2019 13:10:13 
I jeszcze jakie głupoty oderwane od rzeczywistości wypisuje, Boże...


"Przypominam:
MŁODY LENNOX LEWIS BIŁ SIĘ W USA NA NEUTRALNYCH TERENACH Z NAJLEPSZYMI"

Wymieniam kilku rywali młodego Lewisa w najpiękniejszym kraju na świecie, USA:

Mike Weaver lat 40 13-15-1
Levi Billups 16-5-0
Mike Dixon 10-5-0


Dopiero po zdobyciu tytuły przed 30-stką, pojawili się poważniejsi rywale, Tucker, Bruno, McCall, który pojechał do UK ustrzelić Lewisa. Po tej porażce Lewis musiał odbudować się z jakimś bumem.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-08-2019 13:11:23 
Stan Rafałka coraz gorszy. Przepustka niedługo się skończy i Tworki znów będą jego domem...
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 15-08-2019 13:12:07 
Ale ogólnie niektórzy z tych starych mistrzów tak mają. O ile pamiętam Holmes też coś zrzędził i dogadywał jak Władimir zbliżał się z ilością obron do jego rekordu.
 Autor komentarza: MaciekL
Data: 15-08-2019 13:13:07 
Pamiętam do dziś to jak Lewis nie unikał wyzwań. Ta walka z Bowem i rewanż z Vitkiem to było coś epickiego ! A walka z Tysonem w prime. Legenda !
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-08-2019 13:19:16 
A pamiętacie jak sędziowie podkupieni przez Hearna, punktowali pierwszą walkę Lewisa z Holyfieldem w UK? W USA coś takiego by nie przeszło, to neutralny kraj i tam każdy jest sobie równym.
 Autor komentarza: MaciekL
Data: 15-08-2019 13:23:21 
A kurla w ogóle kiedyś to było. Prawdziwi amerykanscy mistrzowie, a nie tacy podrabiancy.
 Autor komentarza: php
Data: 15-08-2019 13:37:59 
Najbardziej niesamowite jak kilku trolli jak @BlackDog czy @Ramirez82 myślą, że po tym jak Hearn ukrywał doping swojego zawodnika Whyte'a i pozwolił na walkę u siebie w UK, teraz Ruiz będzie jechał na galę organizowaną pod pieczą Hearna :D
hahahaha no kurwa fuck logic :D

Tak, Hearn wystawił sobie zajebistą opinię po dopingowych oszustwach i dopuszczaniu koksiarza do walki. Tylko nienormalny by teraz jechał z 3 pasami na galę organizowaną przez kogoś kto dopuszcza się takich oszustw, a potem zgrywa niewiniątko :D
Kiedy nawet jego rozmowa z Whyte'm się na konferencji nagrała, gdzie doskonale wiedział co i jak, nic go nie zaskoczyło.
*
*
"Autor komentarza: Ramirez82Data: 15-08-2019 13:10:13
Wymieniam kilku rywali młodego Lewisa w najpiękniejszym kraju na świecie, USA:

Mike Weaver lat 40 13-15-1
Levi Billups 16-5-0
Mike Dixon 10-5-0"

Z wszystkimi tymi gośćmi Lewis walczył w USA.
Tucker - to samo, walka w USA. McCall - Lewis przegrywając u siebie w UK, pojechał do USA i najebał McCallowi.
Tak robi mistrz. A nie wymyśla Arabię Saudyjską albo rewanżyk u siebie i ze swoim koksem i siędziami i promotorem
dopuszczającym skoksowanych bokserów do walki xDDDD
*
*
"Autor komentarza: MaciekLData: 15-08-2019 13:13:07
Pamiętam do dziś to jak Lewis nie unikał wyzwań. Ta walka z Bowem"


Bowe nie chciał z Lewisem walczyć, wyrzucił pas do kosza żeby nie walczyć z Lewisem.
*
*
"rewanż z Vitkiem to było coś epickiego ! A walka z Tysonem w prime. Legenda !"

Co przepraszam? Jaki to "rewanż"? Bili się raz, nie było tam mowy o żadnym lucky punchu czy farcie - w męskiej walce stary Lewis wpierdolił Kliczce.
Jaki to rewanż? Kliczko miał swój czas w pierwszej walce - nie wykorzystał go, dostał wpierdol a potem skowyt o rewanż?
To skoro jest lepszy to czemu nie wygrał w pierwszej walce? Rewanż?? :D
I to ze starym 40-letnim Lewisem ten rewanż?? A może Lewis w wieku 50 lat też powinien dać mu rewanż, co?
*
*
" Autor komentarza: Ramirez82Data: 15-08-2019 13:19:16
A pamiętacie jak sędziowie podkupieni przez Hearna, punktowali pierwszą walkę Lewisa z Holyfieldem w UK? W USA coś takiego by nie przeszło,
to neutralny kraj i tam każdy jest sobie równym."

O czym Ty mówisz? My mówimy o boksie XXI wieku roku 2019, a ten znalazł walkę sprzed prawie 30 lat w której był wyjątek i przedstawia jako dowód na cokolwiek :Dixon
 Autor komentarza: coolpix
Data: 15-08-2019 13:52:45 
Lewis to mistrz.nigdy nie widzialem jego walki na zywo,ale widzialem walki jego oponentow.kliczko,mccal(z saleta),golota.widzialem go w hali mirowskuej w 85.wygral wtedy stamma.boksuje i nie pierdoli glupot.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-08-2019 13:53:49 
@Rafałek

"McCall - Lewis przegrywając u siebie w UK, pojechał do USA i najebał McCallowi."

Ty widziałeś rewanż Lewisa z McCallem? Nie ma czym się Lewis szczycić, naprawdę.


"I to ze starym 40-letnim Lewisem ten rewanż??"

Lewis miał wtedy 37 lat. Mógł jeszcze boksować na wysokim poziomie przez 2-3 lata, jak pokazali ostatnio Kliczko, Powietkin, czy Ortiz. Ale uciekł na emeryturę i historia zapamiętała go jako tchórza, wielu ludzi mu to wypomina i ta ucieczka ciągnie się z anim od lat.

"O czym Ty mówisz? My mówimy o boksie XXI wieku roku 2019, a ten znalazł walkę sprzed prawie 30 lat w której był wyjątek i przedstawia jako dowód na cokolwiek :Dixon"

Bo tyle są warte te twoje uczciwe i neutralne stany, nie podoba ci się przykład sprzed 20-stu lat, to weź sobie współczesny, z walk Alvareza, choćby tej najbardziej kontrowersyjnej, z Floydem. Adelaide Byrd Hearn podesłał?
 Autor komentarza: observer
Data: 15-08-2019 14:03:52 
chwileczke, Johschua krory pokonal kliczke w podobny sposob jak to wczesniej zrobilo 3 innych gabarytowo podobnych do kliczki gosci, czyli poslali sztywnego i psychicznie slabego kliczke na dechy. Gdy kliczko wygrywal, najczesciej mial mniejszych gosci, ktorzy nie dochodzili z niczym przez jego dlugie lapy i 2 metry wzrostu, wiec Johschua poprostu tez bedac gabarytowo podobnym, a boksersko moim zdaniem tez lepszym od kliczki, poprostu poslal go na dechy. Wczesniej Tyson tez pokazal ze kliczko z duzymi dobrymi ma wielki problem, i to nawet na wlasnym terenie. Pamietam ze wyobrazenie aby kliczko przegral w niemczech na punkty, bylo kosmiczna fantazja, a jednak po tym co bylo nie odwazyli sie okrasc tysona, bo kazdy widzial jak tyson kliczke ustawil. Nawet David Haye byl z kliczka bardzo szybki i trafial, zabraklo pojcia na wojne i dlatego przegral na punkty. Moim zdaniem starszy kliczko w prime, zniszczylby Johschue. Wiec wlasnie, Lenox udowodnil, mial silna psyche, walczyl z najlepszymi, w wspanialych walkach, a gadac moze sobie co chce, bo kazdy moze. Klasa Johschuy jest mocno pod znakiem zapytanie, z ruizem poszedl kilka razy na dechy, nie pokazal zadnego moralu, poprostu slaba psycha. Jezeli rewanz z ruizem bedzie na rownych warunkach, nie bede zaskoczony gdy ruiz znowu posle go na dechy.
 Autor komentarza: php
Data: 15-08-2019 14:10:24 
" Autor komentarza: Ramirez82Data: 15-08-2019 13:53:49
Ty widziałeś rewanż Lewisa z McCallem? Nie ma czym się Lewis szczycić, naprawdę."

O czym Ty trollu piszesz? Pojechał do USA na rewanż? POJECHAŁ. A Twój Joshua pojechał? NIE I NIE ZAMIERZA.
Tyle i nie pierdol głupot. A rewanż z McCallem wyglądał jak wyglądał przez naćpanego McCalla w depresji baranie.
*
*
"Lewis miał wtedy 37 lat"

Nie. Lewis miał wtedy rocznikowo 38 lat. A gdyby miał toczyć rewanż miałby 39 lub 40 lat albo nawet więcej, zależnie kiedy by go zorganizowano.
*
*
"Mógł jeszcze boksować na wysokim poziomie przez 2-3 lata, jak pokazali ostatnio Kliczko, Powietkin, czy Ortiz"

Rozróżniaj boksowanie na wysokim poziomie od boksowania na poziomie master. Witalij Kliczko to poziom master, Lewis osiągając 40 lat nie był już gotowy na walki z bokserami na poziomie master, tak jak Witalij nie był na w tym wieku gotowy na takie walki. Mogli bić się już z mocną czołówką, ale nie tymi absolutnie najlepszymi. Lewis przed niczym nie uciekł - Kliczko miał swoją szansę i dostał wpierdol. Trzeba było wtedy wygrać a nie krzyczeć o rewanż. Nikt go nie zwałował, ani nie obrobił na punkty. Trzeba było wtedy pokazać że jest kozakiem - a on przegrał. TYLE.
*
*
"Bo tyle są warte te twoje uczciwe i neutralne stany, nie podoba ci się przykład sprzed 20-stu lat, to weź sobie współczesny, z walk Alvareza, choćby tej najbardziej kontrowersyjnej, z Floydem"

To jest żaden przykład, Canelo przegrywał na punkty u wszystkich sędziów poza jedną - kobietą. To po prostu wyjątek w postaci kobiety która pomyliła zawody, powinna zostać w kuchni. Nie było tu żadnej próby wałku. I nie porównuj naciąganego rewanżu do wypuszczania skoksowanych zawodników do walki czy sfałszowanego przerywania przedwcześnie walki, vide Joshua - Takam
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-08-2019 14:24:58 
Ty już nawet tak oczywistym faktom zaprzeczasz, jak to, że Lewis w dniu walki z Kliczko miał 37 lat? 38 miał dopiero skończyć za trzy miesiące. I dlaczego rewanż miałby być za rok, dwa, a nie pod koniec roku, sześć miesięcy po pierwszym pojedynku?
 Autor komentarza: piotr
Data: 15-08-2019 14:26:43 
Polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=XeMeX1vouyY
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-08-2019 14:30:55 
http://www.bokser.org/content/2015/08/10/092500/index.jsp

Rafałtheo to chory psychicznie troll.
Dyskusja z tym zerem nie ma racji bytu bo pisze kontrowersyjne bzdury tylko po to by wywołać sensację i gówno burze.
Wyżej przykład tego jaki odbiór Lewisa i jego walki z Vitkiem prezentował kiedyś- nick "luf" to nie nikt inny a Rafał.
Wtedy to wygrana nad Vitalijem nie była prawdziwą wygraną itd. Teraz do teorii bardziej pasuje mu chwalenie odstąpienia od obiecanego rewanżu bo Vitali miał swoją szansę i dostał "wpierdol" xD

Toż to nawet nie ma sensu się tym gościem zajmować. Gdyby redakcja miała w ogóle minimalne starania o sekcję komentarzy dawno by zrobiła z nim porządek bo co jak co ale nazywanie pięściarza "sterydową szmatą" to już jawne proszenie się o kolejny już chyba 20 ban.

Rafał testuje i redakcję i userów. Zawsze tak to wyglądało. Po powrocie lekki trolling ale grzecznie- etap udawania że on nie jest Rafałkiem.
Później się rozkręca i zaczepia innych. Obecnie przeszedł do ostatniego etapu gdzie nie liczy się z nikim i niczym, używa wyzwisk itd.
Po prostu chce dostać kolejny ban.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-08-2019 14:39:35 
@BlackDog, @Ramirez82

Olejcie magistra slow motion od obręczy barkowych i wąsów jako wzmacniacza odporności na ciosy, bo na razie całkiem nieźle go karmicie, a on jako wynajęty przez redakcję "wywoływcz kłótni" ma spore pole do popisu..

On pisze celowo źle na AJ, bo wiadomo że wkurwi tym parę osób które podejmą z nim rękawice i będą nawijać godzinami..
To samo robili kiedyś @bak i @cop.
 Autor komentarza: php
Data: 15-08-2019 14:41:40 
"Autor komentarza: Ramirez82Data: 15-08-2019 14:24:58
Ty już nawet tak oczywistym faktom zaprzeczasz, jak to, że Lewis w dniu walki z Kliczko miał 37 lat? "

Trollu, umiesz czytać? Wróć do tego co napisałem
*
*
"Autor komentarza: BlackDogData: 15-08-2019 14:30:55

Rafałtheo to chory psychicznie troll.
Dyskusja z tym zerem nie ma racji bytu"


I znów redakcja toleruje wybryki trolla i forumowej szumowiny @BlackDoga
*
*
"Wyżej przykład tego jaki odbiór Lewisa i jego walki z Vitkiem prezentował kiedyś- nick "luf" to nie nikt inny a Rafał"

Najpierw wymyśliłeś sobie, że mam na imię Rafał, potem, że jestem jakąś lufą.
To jakieś objawy choroby psychicznej kolego
*
*
"Wtedy to wygrana nad Vitalijem nie była prawdziwą wygraną itd. Teraz do teorii bardziej pasuje mu chwalenie odstąpienia od obiecanego rewanżu
bo Vitali miał swoją szansę i dostał "wpierdol" xD"

Nigdzie nie pisałem, że nie była prawdziwą wygraną, napisałem (nie w tym temacie), że to była dyskusyjna wygrana, walka była wyrównana.
Niemniej jednak Witalij łupnia dostał, a przede wszystkim - miał swoją szansę. Mógł wygrać. Jaki rewanż? Była walka? BYŁA.
To czemu nie wygrał? Jaki rewanż? Mógł wtedy wygrać a nie jakieś rewanże haha

Pies, jedynym trollem jesteś tu Ty, wielu userów prosiło już redakcję aby Cię stąd usunięto. Ciągle obsmarowujesz wszystkich bokserów
którzy mieli lub mają jakiekolwiek spięcia z Joshuą lub Kliczką w których się zakochałeś.
Jesteś stronniczy i Twoje typy zawsze są niecelne - kompletnie nie czytasz i nie rozumiesz boksu. Zrób sobie i nam przysługę i się tu już trollu nie udzielaj.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-08-2019 14:53:57 
MLJ

Zgadza się wszystko oprócz tego wynajęcia przez redakcję. Gość robi to z nudów i z chorej pasji (trolling to po prostu rak internetu- bezmózgi dostały możliwość wnerwiania innych i z tego korzystają) a nie dla pieniędzy. Nikt by takiemu marnemu leszczowi nie zapłacił za te wypociny nawet złotówki.
Funkcjonuje tu tylko dlatego że redakcja ma wyj... i wcale nawet komentarzy nie kontroluje.

Od czasu do czasu coś im wpadnie w oko i leci ban. A że logować się banalnie prosto to zaraz takie zero wraca.
Tyle.
 Autor komentarza: OlbrzymZWilmslowFury
Data: 15-08-2019 15:34:30 
KnockinOn
Walka Lennoxa Lewisa z Riddickiem Bowe wyłoniła by najlepszego ciężkiego w historii boksu. Lennox to wybitny pięściarz, który dziś obił by wszystkich jakby chciał. Fury by troche z nim powalczył, ale nie zagroziłby mu niczym i zostałby w końcu ustrzelony. Joshua padłby w 3-4 rundy.

Mimo wszystko niepodoba mi sie zachowanie Lewisa. Dobrze, że AJ pojechał mu po rajtach. Zgadzam sie z panami wyżej, ale w tej kłótni z trollami chyba sie troche zagalopowaliście.
Lennoxa historia zapamięta jako tchórza, który uciekł przed Kliczką??? Lewis w prime to by Vitalija zdemolował. Wiedział kiedy zejść ze sceny, a gdyby sie do rewanżu przygotował to też by Ukraińca zniszczył.

Mercer to fenomenalny i jeden z najbardziej niedocenianych pięściarzy w historii. Miał świetny jab i wszystko żeby sprawić problemy Lennoxowi. Kliczkowie nie mieliby z nim lekko.HeavensDoor
 Autor komentarza: hnbl
Data: 15-08-2019 15:55:24 
Jak się często z Rafałkiem nie zgadzam, tak tym razem ma 100% racji we wszystkim co pisze o Lewisie. Kto jak kto ale Lewis akurat ma prawo krytykować Joshuę, bo sam był kozakiem który nie unikał żadnych wyzwań a mówienie, że uciekł na emeryturę przed rewanżem to jakiś żart. Tak samo można teraz mówić że FMJ uciekł przed rewanżem z Pacquiao albo Canelo. Lewis miał swoje lata, stoczył wiele świetnych walk i w ostatniej wygrał wyraźnie. Zrozumiała decyzja o zakończeniu kariery. Nie musiał już nic udowadniać, walka z Bowe nie doszła do skutku nie z jego winy. On się nikogo nie bał i do każdego by wyszedł, wszędzie gdzie by musiał.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-08-2019 16:17:38 
"Tak samo można teraz mówić że FMJ uciekł przed rewanżem z Pacquiao albo Canelo. Lewis miał swoje lata, stoczył wiele świetnych walk i w ostatniej wygrał wyraźnie"

?? Serio xD

Różnica subtelna jest taka że walki z Pacmanem i Canelo nie zakończyły się kontrowersyjnie przez kontuzję po walce w której to górowaliby oni długimi momentami nad Floydem mając go zamroczonego, również rozbitego prowadząc na punkty.
Floyd nie obiecywał również w ringu wybuczany rewanżu owym dżentelmenom bo nie było takiej potrzeby.

Szanuję Lewisa niesamowicie za osiągnięcia w boksie i taka skaza tego nie zmieni ale trzeba naprawdę być ślepym by porównywać takie sytuacje i twierdzić że to ta sama retoryka.
Otóż nie.

Rewanżu z Canelo nikt by nie chciał bo został cynamon ograny do zera jak dzieciak. Floyd nie miał tam już nic do udowodnienia.
Tak samo walka z Pacmanem nie była od razu potrzebna bo obyło się bez kontrowersji a sama walka mocno zawiodła pod względem tego ile od niej oczekiwano.

W przypadku Lewisa i Kliczki chodziło o to że Lennox mocno obrywał, był do tyłu na kartach punktowych i gdyby nie niefortunne rozcięcia być może by przegrał walkę. Szło mu bardzo ciężko i ludzie chcieli tego rewanżu bo 1 walka była kapitalna a Vitali na niego zasługiwał. Chciało go środowisko, dziennikarze- cały świat. Lennox miał tam od groma do udowodnienia ale się nie podjął tego.
 Autor komentarza: Zarco5
Data: 15-08-2019 16:35:38 
Szkoda ze wiekszosc forum to fanboye jednego albo drugiego teamu, nie staracie sie byc choc troche obiektywni, choc wiadomo jak to z ta obiektywnoscia jest... Co wam daje takie zalosne staranie sie na sile przekonac kogos do swojego zdania? Zalosne, bo jesliby zalozyc ze ma sie argumenty to zmienia postac rzeczy, ale wy stawiacie tylko swoje dziwne tezy, jak np. rafalek jest bardzo pewny ze Joshua koksuje, choc nigdy nie wpadl i nie powinno byc o tym tematu. A moj ulubiony ekspert z kolei blackdog jest tak zakochany w Joshui ze potrafi obrocic wszystkie jego niepowodzenia w zwykly przypadek, pech i w ogole to Ruiz mial szczescie ze go trafil w skron, bo inaczej by wygral moj czarny idol :D (nie jestem rasista). Wy macie zdanie juz zalozone z gory, wiec dyskusja z wami jest bezsensowna, bo zadne argumenty nie maja znaczenia.

A co do tematu, to Lewis juz dawno odlecial z krytykowaniem wszystkiego co robi Joshua, ale wydaje mi sie ze mogl jednak troche ladniej mu AJ odpowiedziec. Mowienie ze najlepszy zawodnik HW ever to klaun, to zwykly brak szacunku i pokory. Czasami najlepsza riposta jest cisza i czyny
 Autor komentarza: hnbl
Data: 15-08-2019 16:47:44 
Ech na kartach punktowych też Bellew prowadził w walce z Usykiem. To niewiele znaczy, jeżeli zawodnik nie może dalej kontynuować walki. BlackDog nazywasz to niefortunnym rozcięciem a prawda jest taka, że na to niefortunne rozcięcie trzeba było założyć 60 szwów, Kliczko nie mógł dalej walczyć, to by było szaleństwo gdyby lekarz na to pozwolił, kto wie czy ta walka nie zakończyłaby się tragedią jakby potrwała dłużej. Nie było to TKO, ale Lewis rozciął Vitalija prawidłowo, po czystym ciosie z tego co pamiętam.
Być może byłoby fajnie, gdyby doszło do rewanżu ale patrząc na całokształt kariery Lewisa trudno mi określać jego decyzję o emeryturze jako strach przed rewanżem. Osobiście nie uważam, w perspektywie czasu ( bo na gorąco zdanie miałem inne ), żeby ta walka zasługiwała na rewanż. Byłoby fajnie gdyby doszło do niej wiadomo, 2 świetnych bokserów ale Lewis wygrał uczciwie pierwszy pojedynek moim zdaniem.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-08-2019 17:32:41 
hnbl

Lewis miał coś do udowodnienia + miał do wyciągnięcia gigantyczną kasę + dał swoje słowo jeszcze na wizji że Kliczko ten rewanż dostanie.
Strach to złe słowo. Facet sobie to przekalkulował i stwierdził że ryzyko jest zbyt duże więc w wygodnym momencie odszedł.
Nie był to najodpowiedniejszy moment.

Całą walkę można analizować setki razy ale fakty są takie że zapotrzebowanie na ten rewanż było wielkie. I dla środowiska i dla fanów i przede wszystkim dla obu pięściarzy. Nie tylko dla Vitka.
Przebieg to sprawił.
Nie twierdzę że nie powinni zakończyć walki bo kontuzja była bardzo brzydka. Nie zmienia to faktu że walka była bardzo wyrównana ze wskazaniem na Vitalija a rozcięcia utrudniały mu jeszcze zadanie. Takie rzeczy się zdarzają i czasami mają większy a czasami mniejszy wpływ na walkę.
Lennox rozciął go prawidłowo? Ok ale koniec końców walczył o życie i przegrywał na punkty. To przerwanie spadło mu jak z nieba. Walka z taką kontuzją to nic przyjemnego a Vitali i tak prał się z nim jak równy z równym albo i lepiej.

"Osobiście nie uważam, w perspektywie czasu ( bo na gorąco zdanie miałem inne ), żeby ta walka zasługiwała na rewanż"

No i tu się różnimy. Większość uważa że zasługiwała i ma do Lewisa pretensje wg mnie całkiem sensowne.
No ale za całokształt Lewis ma dozgonny szacunek co nie zmienia faktu że jest gburem i hejterem AJ-a jak najbardziej również.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 15-08-2019 18:01:50 
@Php,
Zrób nam baranie przysługę i zamknij ryj.
 Autor komentarza: Vitalijbitchko
Data: 15-08-2019 18:02:14 
Lmao, banderowiec niech dziękuję lekarzowi, że przerwali walkę, bo po pierwsze- straciłby oko i jedną stronę policzkę, po drugie- dostałby ciężkie k.o. Bitchko miał świetny początek, zaskoczył Lewisa i zamroczył w drugiejrundzie, ale z rundy na rundę Lewis dochodził do głosu i raz za razem zaskakiwał potężnymi bombami. Ewidentnie było widać, kto dysponuje o wiele większą siłą ciosu i siłą fizyczną. Bodaj w 4 rundzie Lewis w klinczu zadał 12 ciosów na tułów bez odpowiedzi banderowca, po tym był już całkowicie wypompowany i wieszał się na Lennoxie nie miał już siły. W 5 pod koniec rundy wyłapał Overhanda na skroń i zatoczył się na Lennoxa, obaj przelecieli po całych linach. Banderowiec już był w tej walce trupem, chwile dzieliły go od ciężkiego k.o Zresztą skutki tej walki odczuwa do dziś. Zwróćcie uwagę, jak się jąka i duka w wywiadzie z Merchantem, w dodatku do końca życia ma oszpecony swój i tak paskudny ryj. Musieli banderowcowi 70 szwów zakładać. Lewis dał mu parkinsona i jąkanie, bitchko do dziś mówi te swoje śmieszne "senkju veru much". Zresztą ten ukraiński pies przekupił Kirka Johnsona, który pierwotnie miał się zmierzyć z Lennoxem, kiedy na ten gali Bitchko miał walczyć z Boswellem. Bitchko przekupił Kirka i obiecał mu walkę o pas w przyszłości. Cały rok przygotowywał się na Lewisa, który kompletnie go olał jak buma i bez problemu zgodził na zastępstwo. Najlepszy, najbardziej zmotywowany bitchko, kontra gruby Lewis, który oszpecił mu ryj i dał parkinsona- takim efektem zakończyła się ta walka. Skoro banderowiec taki bohater, to czemu nie chciał rewanżu z malutkim Byrdem, który go zastopował i Totalnie ośmieszył, dosłownie jaja sobie robił z tego paralitycznego robota. Bitchko nie chciał rewanżu, bo znowu by tylko 90 % ciosów trafiał w powietrze i ośmieszał się. Bitchko nie radził sobie z takimi śliskimi typami. Z Beanem też sobie nie radził i zebrał sporo na mordę. Dlatego tak unikał Davida Haye, bo ten by go znokautował. Toney też by go ośmieszył. Vitalij Bitchko to najbardziej przereklamowany bokser w historii, zaraz po boracie Bumlovkinie.
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 15-08-2019 18:52:32 
Na tym polega właśnie wielkość Lennoxa, że nawet będąc w gorszej formie potrafił pokonać Witalija a jeszcze bardziej podziwiam u niego to, że po walce, na szybko wyraził zgodę na rewanż, ale później przemyślał sobie to na chłodno i stwierdził, że to mógłby być o jeden most za daleko. Choć kasa do zebrania była pewnie wielka. Wielu by wyszło do drugiej walki, przegrało i wyszło do trzeciej, bo też by kasa była.
Nie wiadomo, czy nie wyszedł bardziej w trosce o swoje zdrowie czy o rekord sportowy ale decyzja zasługuje na szacunek.
I pomimo, tego, że nie wyszedł to na brak pieniędzy nie narzeka. :)
 Autor komentarza: hnbl
Data: 15-08-2019 18:58:21 
"Ok ale koniec końców walczył o życie i przegrywał na punkty. To przerwanie spadło mu jak z nieba. Walka z taką kontuzją to nic przyjemnego a Vitali i tak prał się z nim jak równy z równym albo i lepiej."

Nie, to przerwanie uratowało zdrowie Vitalijowi, Lewis wykończyłby go w następnych rundach, przecież Kliczko nic nie widział na to oko. Powtarzam to byłoby szaleństwo gdyby lekarz tego nie przerwał. A potem ludzie się oburzają, że dochodzi do tragedii w ringu. Przecież to by się skończyło dramatycznie dla Vitalija.

Lewis miał swoje lata, szanuję go za to, że nie chciał na siłę brać rewanżu się, jeżeli nie czuł się na siłach. Uczciwie wygrał 1 walkę, był lepszy. To dla mnie wystarczy.
 Autor komentarza: Figaro
Data: 15-08-2019 21:39:22 
Lewis chce być uważany za najlepszego boksera z UK i teraz krytykuje innych. Jak dla mnie był dobry, ale nie wybitny, chyba jedna z najbardziej naciąganych legend.
 Autor komentarza: OlbrzymZWilmslowFury
Data: 15-08-2019 23:23:48 
Bitchko
"Dlatego tak unikał Davida Haye, bo ten by go znokautował."

Oczywiście, że Hayemaker by go znokautował. Władimir był bardzo trudnym przeciwnikiem dla Haye'a, ale nie ten jego brat z przećpaną mordą. Vitalij nie miał ciosu, szybkości, techniki, precyzji... David by go kontrował i rozbijał mu morde.
Co do walki z Lewisem to też masz 100% racji. Ludzie są tak tępi i napierdalają tak głupie komentarze o tej walce, że czytać tego nie można.
 Autor komentarza: pajakk12
Data: 16-08-2019 03:40:19 
Co tu się właśnie wydarzyło w tych komentarzach? Najpierw trzech zafiksowanych na swoje tezy klientów, potem jakiś odklejeniec rażący ksenofobicznymi tekstami a na koniec wypowiedź o Witaliju, która zasługuje na Hall of fame w Tworkach.

Jestem pod wrażeniem i czekam na więcej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.