W PRZYSZŁYM ROKU SAUNDERS Z EUBANKIEM BĄDŹ SMITHEM

Billy Joe Saunders (28-0, 13 KO) ogłosił dziś oficjalnie nawiązanie współpracy z Eddie Hearnem, co ma rozruszać jego karierę. W przyszłym roku mistrz WBO kategorii super średniej ma toczyć najbardziej kasowe walki.

Ta pierwsza pod banderą grupy Matchroom odbędzie się na przełomie października i listopada, prawdopodobnie na amerykańskim rynku. Przeciwnikiem ma być ktoś z piętnastki rankingu federacji WBO.

- Po luźniejszej walce na jesień, w przyszłym roku w grę wchodzą już tylko największe potyczki - zastrzega brytyjski promotor.

Kto mógłby więc zaboksować z Saundersem? W grę wchodzi walka z Chrisem Eubankiem Jr (28-2, 21 KO) bądź Callumem Smithem (26-0, 19 KO). To są opcje na limit 76,2 kilograma, a przecież Saunders może równie dobrze zejść do wagi średniej dla Gołowkina lub Canelo.

- Jesteśmy otwarci na walki unifikacyjne. Miejmy nadzieję, że uda się do tego doprowadzić - mówi Joe Gallagher, trener Smitha.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nonitek
Data: 13-08-2019 22:57:42 
Saunders robi Eubanka 12:0, wolałbym walkę ze Smithem.
 Autor komentarza: OlbrzymZWilmslowFury
Data: 14-08-2019 01:37:28 
Walka Saundersa ze Smithem jest jedną z najlepszych do zrobienia w całym boksie. Jestem jej ciekaw bardziej niż Billy'ego z Canelo czy Gołowkinem.
Rewanż z Eubankiem nie ma żadnego sensu. Nie zdziwiłbym się gdyby doszło do deklasacji podobnej jak z Lemieuxem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 14-08-2019 11:22:01 
Tylko nie z Eubankiem jr. Pierwsza walka była kiepska do oglądania. Z Callum Smithem natomiast nie widzę wygranej Saundersa..Callum jest za duży i za dobry..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.