SAUNDERS: MIAŁEM JUŻ DOŚĆ GÓWNIANYCH WYMÓWEK CANELO I GOŁOWKINA

- Ten ruch przyniesie mi spodziewane korzyści. Teraz jestem na tym samym terenie co Gołowkin i Canelo. Zrobiłem ten krok, by doprowadzić do naszych walk, bo miałem już dość ich gównianych wymówek - mówi Billy Joe Saunders (28-0, 13 KO), który dziś oficjalnie został przedstawiony jako nowy nabytek promotora Eddiego Hearna i jego grupy Matchroom.

- Teraz współpracujemy z tą samą telewizją i nasze walki mają sens od strony sportowej, ale i finansowej. Dla dużych wyzwań mogę skakać pomiędzy wagą średnią a super średnią. Jestem otwarty na propozycje i każdą walkę - deklaruje panujący champion WBO w limicie 76,2 kilograma.

- Wprowadzę sporo rozrywki do gal pokazywanych na Sky i DAZN. Dzięki współpracy z Matchroom dostanę większy zasięg i rozpoznawalność, a tego właśnie potrzebuję, by dostać te największe walki. Kibice będą chcieli mnie zobaczyć z najlepszymi i nie mogę się już doczekać tych wielkich walk. Balansowanie pomiędzy wagą średnią a super średnią nie będzie dla mnie żadnym problemem - dodał Saunders, który wróci na ring na przełomie października i listopada.

- Witamy w pierwszej lidze. To świetny transfer i idealne miejsce dla Billy'ego. Wszyscy wiemy jak on jest dobry i teraz będzie miał okazję, by to wszystko pokazać oraz udowodnić po dwóch stronach oceanu - dodał Hearn, nowy promotor Anglika.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: OlbrzymZWilmslowFury
Data: 13-08-2019 13:13:31 
Po tym jak Saunders ośmieszył Lemieuxa zostałem wielkim fanem jego i jego boksu. Szkoda, że inni go unikają i tak długo musze czekać na jego walki z najlepszymi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.