BILLY JOE SAUNDERS ZWIĄZAŁ SIĘ KONTRAKTEM Z HEARNEM

Dziesięć dni temu Billy Joe Saunders (28-0, 13 KO) oficjalnie zakończył współpracę z Frankiem Warrenem. Jego nowym promotorem zostanie Eddie Hearn.

Wszystko ma zostać oficjalnie ogłoszone podczas jutrzejszej konferencji prasowej. Umowa z grupą Matchroom otworzy mu nowe furtki. Świetnie wyszkolony mańkut ma występować na galach pokazywanych przez platformę streamingową DAZN.

Saunders w przeszłości piastował pas WBO wagi średniej, a teraz zasiada na tronie WBO kategorii super średniej. Ma balansować pomiędzy tymi limitami. To otwiera perspektywę ewentualnych walk z Callumem Smithem, Danielem Jacobsem, Giennadijem Gołowkinem, Demetriusem Andrade czy nawet Saulem Alvarezem. Pierwsze szczegóły powinniśmy poznać podczas jutrzejszej konferencji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Furmi
Data: 12-08-2019 09:17:41 
Saunders vs Andrade - najciekawszy pojedynek szachów od czasu Kasparow vs Karpow ;)
 Autor komentarza: OlbrzymZWilmslowFury
Data: 12-08-2019 12:46:31 
Fantastyczna wiadomość. Billy to jeden z moich ulubionych obecnie pięściarzy. Uwielbiam jego styl. Andrade jest niezły, ale to nie poziom Saundersa, który jest dużo doskonalszy w technice. Za 1,5-2 lata będzie w TOP 10 bez podziału na kategorie wagowe. Jacobs, Andrade czy inny Derevianchenko to nie jego poziom. Dla Gołowkina i Canelo będzie stylistycznym koszmarem. W średniej NIKT nie dam mu rady. Ale zanim wróci do średniej musze zobaczyć go z Callumem Smithem. Walka petarda! I nie widział bym w niej wyraźnego faworyta. Myślę, że jednak nogi i obrona Billy'ego wzięły by jednak góre.
 Autor komentarza: koster22
Data: 12-08-2019 16:37:12 
Saunders jest zajebisty, uwielbiam te jego bezczelnosc i zawadiacki styl. Go Pikey/Gypsy/Caravan!
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-08-2019 16:55:01 
Może w końcu Hearn ustawi jakąś unifikację.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 12-08-2019 17:04:22 
Sauders to mańkut z dużym zasięgiem więc Andrade traci przewagę jaką miał nad Sulęckim.
Ma lepsze nogi niż Andrade.
Wszystko zależy gdzie będzie walka.
Skoro Hearn i w United Kalifat to i na koks będzie przyzwolenie...
 Autor komentarza: DevonPL
Data: 12-08-2019 17:38:32 
@OlbrzymZWilmslowFury
Czy ty nie jesteś czasami BykZBronksuLaMotta?

Saunders w super średniej ma kilku bardzo ciekawych rywali. Plant, Benavidez, Dirrell, Smith, Jacobs jak pódzie w górę, Czudinov, Ryder, Eubank Jr, N'Dam N'Jikan. Jeśli każdego z nich pokona to będzie w TOP 20 P4P.
 Autor komentarza: OlbrzymZWilmslowFury
Data: 12-08-2019 18:15:38 
DevonPL

Czy ty przypadkiem przegrywając zakład z Bykiem miałeś się tu więcej nie udzielać i przyznać mu że ma większą wiedze o boksie niż ty? Ile sie twoich komentarzy naczytałem typu: "idź na forum, tam jest wysoki poziom w sam raz dla Ciebie, nie ma tam takich gości jak Byk. Byk jest u nas wymianiany wielokrotnie jako najśmieszniejszy (najżałośniejszy) użytkownik na bokser.org"

Ja to nie BykZBronksuLaMotta. Żałuje, że się tu nie udziela, bo bardzo lubiłem go poczytać. 90% użytkowników jest tutaj zaślepiona nienawiścią do bokserów i nie potrafią przez to obiektywnie ich ocenić.
Ktoś kiedyś napisał, że jak Byk dostanie bana to wróci z nickiem Olbrzym z Wilmslow, więc postanowiłem się tak nazwać.

Wracając do tematu... Ty sobie żartujesz? Billy Joe Saunders ma sobie zawracać głowe Chudionvem, gościem który nie wygrał od 5 walk? Ryderem który przegrał z Fieldingiem? Nic nie reprezentującym sobą N'jikan? To żadne wielki nazwiska. Eubanka już pokonał. Patrząc na ich umiekętności nie trzeba być wielkim ekspertem żeby wiedzieć, że teraz byłaby deklasacja.
Jedynie pozostaje Callum Smith albo zwycięzca walki Dirrell-Benavidez. Plant to nie ten poziom póki co i nie te umiejętności.
Tyle, że po co na nich czekać? Niech wraca do swojej kategorii średniej i pozamiata tam wszystkich.
 Autor komentarza: OlbrzymZWilmslowFury
Data: 12-08-2019 18:16:35 
A teraz dotrzymaj dane słowo i nie pokazuj się tutaj więcej, bo Byl napewno to czyta i żałuje, że zakładał się z trollem i oszustem.
 Autor komentarza: OlbrzymZWilmslowFury
Data: 12-08-2019 18:23:10 
bo Byk*
 Autor komentarza: DevonPL
Data: 12-08-2019 19:17:58 
Nie przegrałem zakładu. Pozostał bez roztrzygnięcia, ponieważ był remis.
 Autor komentarza: OlbrzymZWilmslowFury
Data: 12-08-2019 21:10:49 
To skoro był remis to czemu od czasu walki napisałeś może z 5 komantarzy? Może dlatego że doskonale zdajesz sobie sprawe z tego kto był lepszy. Jesteś zerem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.