KOWNACKI: ARREOLA W ŻYCIOWEJ FORMIE, WRACAM W STYCZNIU BĄDŹ LUTYM

- Arreola był w życiowej formie, bo liczył na kolejną mistrzowską szansę. Wyszła z tego fajna walka i fajny egzamin, który zdałem. Potrzebowałem tych dwunastu rund, więc widzę same pozytywy po tym pojedynku - mówi Adam Kownacki (20-0, 15 KO), z którym porozmawialiśmy o zeszłotygodniowej wojnie z Chrisem Arreolą (38-6-1, 33 KO). - Wracam na przełomie stycznia i lutego - dodał najlepszy polski pięściarz wagi ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 09-08-2019 19:50:01 
I niby w czym tak długa przerwa ma pomóc , przecież jak Adam będzie walczył tak rzadko to ta forma fizyczna nie będzie lepsza i kariera długo nie potrwa...
 Autor komentarza: DaWeed
Data: 09-08-2019 20:07:18 
Nie da się sluchac takich wywiadow. Filipowski to jest 4 liga dziennikarstwa. Wywiad z polskim bokserem walczącym na terenie USA ma zawsze ta sama konkstrukcje: najpierw długie przywitanie, w którym 'dziennikarz' oddaje milion poklonow za sam fakt, ze bokser zgodzil się na wywiad (mimo, ze oni tak samo ich potrzebują jak kibice, a może bardziej, co zresztą każdy z nich to mowi), następnie mamy szereg banalnych pytan, w których non stop Filipowski przedstawia okrutny swiat, niesprawiedliwie oceniający walke boksera, a siebie jako tego jedynego, który zobaczyl PRAWDE, a ta jest niczym innym niż laurka ociekajaca cukrem w ilości do wyrzygania, holdem zlozonym jego magnificencji bokserowi. W tym wywiadzie dodatkowo, ze niby to TYLKO w POLSCE taka krzywdę w komentarzach ludzie robia. Bo zwyczajnie ocenia się plusy i minusy. Czlowieku, w Polsce może jest wieksza krytyka, chociaż ty nie dopuszczasz ZADNEJ, bo w Polsce po prostu nam ZALEZY na danym polskim bokserze, chcemy widzieć jak poprawia bledy i nie daje się zabic w ringu. W Stanach jest jednym z setek, poki niczego nie osiąga, jedynie mięsem armatnim, które klepie się po plecach, bo ma się takiego w dupie. Dopóki nie zdobywa pasa.
I jeszcze jedno. Kibice nie chcą slyszec tylko tego co bokser ZECHCE powiedzieć, bo ty tylko słodzisz, a pytania zadajesz przewidywalne i niczego nie wnoszące. Czasami chcemy żeby dziennikarz zadal wlasnie niewygodne pytanie, jesli bokser zachowal się w ringu jak idiota, to chcemy żeby dziennikarz o to zapytal, żeby rozwial wątpliwości jeśli kraza jakies plotki, żeby nie cackal się z bokserem, bo skoro to wojownicy, to sa nimi nie tylko w ringu ale i poza. I nic im się nie stanie jak się troche pogimnastykuja przed mikrofonem. Cala reszte to my znamy albo potrafimy się domyslic.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-08-2019 20:12:39 
Będzie długa przerwa, bo urodzi mu się zaraz syn. Pewnie woli być z rodziną niż na obozie. Do końca roku zakładam że będzie ze 140kg.
 Autor komentarza: legos
Data: 09-08-2019 20:26:14 
Nie słucham wywiadu, bo tego gościa słuchać się nie da. Już widzę z jakiego poziomu będzie startował Adam w nowym roku, poświętuje narodziny dziecka, nażre się jak świnia, przywita nowy rok i będzie miał te 140 smalcu. Szkoda, że poważnie do tego nie podchodzi i jest aż tak nieprofesjonalny, bo może coś by z tego było. Chociaż tak obiektywnie to chyba nikt poważny nie widzi jego szans w walce o pas, a nawet ze ścisłą czołówką. Kurde może jakby dostał oklep to by coś zmieniło? Nie wiem, facet jest niepoważny, ciągle pamiętam to jego pieprzenie przy kolejnych walkach, że waży za dużo, że teraz to już na pewno będzie lepiej, a z walki na walkę coraz większy świniak. Będzie drugi Fonfara, zrobił już więcej niż ktokolwiek się spodziewał, odbije się brutalnie od czołówki i szybko skończy.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-08-2019 21:18:43 
Wywiad dramat!

Jak można wystawić więcej niż 3 a prowadzący mówi o 5, Adamowi za walkę która pokazała że się cofnął w rozwoju ?
Zebrał masę czystych ciosów.
Nie miał dynamiki.
Chodził/ czasem człapał na prostych nogach.

Adam powinien dostać opr...
 Autor komentarza: Callisto
Data: 09-08-2019 22:09:18 
Mnie osobiscie to nawet ten ton glosu i dykcja irytuje. Taki jakis przaśny, weselny i do tego jeszcze to nieprzyjemne dla ucha przeciaganie i akcentowanie slow brrrr ... W ogole nie moge juz tego ani sluchac ani ogladac, wiec pomijam.

To juz chyba nawet Kostyra jest lepszy.
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 10-08-2019 01:20:03 
Przesłuchałem, wywiad dobry, nie wiem czego się niektórzy czepiany, taki wywiad w amerykańskim stylu, optymistyczny a nie polski dołujący. Adam wygrał w dobrym stylu i to się liczy. A jak ktoś chce swoje kompleksy leczyć sukcesami Kownackiego to zawsze będzie dziury szukał.


Z jednym się zgadzam.
"
Autor komentarza: Callisto
To juz chyba nawet Kostyra jest lepszy.
"
To prawda, bo Kostyra jest po prostu wyjątkowo dobry i do komentowania i do wywiadów.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 10-08-2019 02:19:48 
Adam walczy tak "często" jakby już był mistrzem, dwie walki do roku, z tego najczesciej 7 miesięcy odstępu między walkami, słabo trochę.. powinien być aktywny i jeszcze obić kogoś typu Hammer, Kabayel, Teper, Duhaupas.. Jeśli przyjdzie walka o wakat ibf z Pulevem i nie wyszedlby do niego pod koniec roku to troche słabo.. Adam jest na takim etapie kariery, ze powinien kuć żelazo póki gorące i obijac zaplecze top20-30, poki jest w gazie, bo za 2 lata spodziewam sie u niego juz rowni pochylej i znizke formy.
 Autor komentarza: CzystyHarry
Data: 10-08-2019 09:01:45 
Już mu się we łbie poprzewracało. Został obity jak świniak wchodzący w szkodę. W następnych walkach będzie ubity.
 Autor komentarza: Kristof1916
Data: 10-08-2019 12:35:48 
https://www.facebook.com/bubell69/timeline?lst=1748001679%3A100001529232793%3A1565433179

Wystarczy spojrzeć na fb Pana Filipkowskiego żeby zauważyć, że to ciężki przypadek...
 Autor komentarza: piotr
Data: 10-08-2019 16:16:15 
@Clevland
"Chodził/ czasem człapał na prostych nogach."

Jak roczne dziecko. Dwuroczne już zgina kolana.
 Autor komentarza: Pepek
Data: 10-08-2019 17:36:01 
Jak czytam niektóre komentarze, jak "legos", jak Czysty Harry". "tenashin"...skąd wy szmaciarze się bierzecie? Zero szacunku dla człowieka, dla jego ciężkiej pracy, dla jego przywiązania do kraju....no ręce opadaja. Sami szmaciarze, pewnie siedzicie i tylko się trzepiecie przed kompem, na boksie zero się znacie, rękawic pewnie nigdy w życiu nie mieliścia na rękach, a do hejtowania pierwsi...Nigdy tego nie zrozumiem. Wszyscy "miszcze" świata i okolic (ze wskazaniem na okolice)....żenada. Chciałbym się dowiedzieć czego wy wielkiego dokonaliście w boksie? Który z Was powiedziałby to komukolwiek w Twarz ??? "Obity jak świniak"...Ciebie chyba na ostatnim festynie w Twojej wsi tak obili....wieśniaku jeden. Nienawistnicy jedni..... Pewnie z LGTB w rurkach .....
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-08-2019 20:25:45 
Autor komentarza: Pepek
Jestem sporo starszy od Adama, mam 6pak, 185/95kg, raz w tyg mam trening bokserski, czasem też sam go prowadzę, zawodowcem nie jestem, ale w 2011 stoczyłem 4 amatorskie walki w UK, a ty zasrańcu? Mam prawo opinii na temat takiego zawodowca jak Adam.
 Autor komentarza: Pepek
Data: 11-08-2019 13:21:47 
Teanshin, masz prawo. Obrażać w internecie każdy potrafi....a tego 6paka ktoś widział oprócz Ciebie? Czy to ten z 6pak z piwem z lodówki? Żyj sobie dalej w swoim hejcie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.