DANIEL DUBOIS: NAJLEPSZE DOPIERO PRZEDE MNĄ, BĘDĘ TYLKO LEPSZY

- Najlepsze dopiero przede mną - zapowiada Daniel Dubois (12-0, 11 KO), który 27 września w Londynie spotka się z Ebenezerem Tettehem (19-0, 16 KO). Stawką pojedynku będzie wakujący tytuł mistrza Wspólnoty Brytyjskiej w wadze ciężkiej.

Przypomnijmy, że miesiąc temu młody bombardier z Londynu pokonał w świetnym stylu Nathana Gormana w konfrontacji dwóch obiecujących prospektów królewskiej kategorii. Wydaje się, że tym razem zadanie będzie miał jeszcze łatwiejsze.

- Ostatnia walka sprawiła, że zyskałem na popularności. Ale mam do zaoferowania dużo więcej niż pokazałem w starciu z Gormanem. To co najlepsze jeszcze przede mną. A przecież jestem już bardzo blisko walk z najlepszymi. Pozostaję skoncentrowany oraz zdeterminowany i nie pozwolę, by ktokolwiek mnie zatrzymał - zapowiada Dubois.

- Bez względu na to, kogo postawią naprzeciw mnie, pobiję go. Z walki na walkę będę coraz lepszy - dodał obchodzący tuż przed pojedynkiem dopiero 22. urodziny Anglik.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: OlbrzymZWilmslowFury
Data: 09-08-2019 16:22:07 
Z Gormanem Dubois wyglądał najlepiej w dotychczasowej karierze. Nie wierzyłem w jego sukces, ale tym zwycięztwem mnie kupił.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 09-08-2019 19:08:31 
Niestety tak jak przypuszczalem nie bedzie walki z Joycem. Ciekawi mnie dalsza droga Dubois ma potencjał ale walki takie jak z tettehem czy Cojanu wczesniej tylko cofaja w rozwoju. Szkoda ze konkurencja i niechęc miedzy Hearnem i Warrenem jest tak duża, przez to nie ma mozliwości na walki Dubois z zawodnikami powiązanymi z Hearnem a szkoda bo Hearn współpracuje ze sporą iloscią dobrych ciezkich.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.