GABRIELS: PIĄTKOWSKA, CORNEJO I DICAIRE NIE CHCĄ ZE MNĄ WALCZYĆ

Hanna Gabriels (20-2-1, 11 KO) z Kostaryki dała się poznać szerszej publiczności walką z Claressą Shields. "La Amazona Black" przegrała tamten pojedynek na punkty, ale miała Amerykankę na deskach. Obecnie Gabriels to mistrzyni WBA w limicie wagi junior średniej, która ma wielką ochotę na unifikację pasów. Na jej celowniku znajduje się więc między innymi Ewa Piątkowska (13-1, 4 KO), mistrzyni WBC w tej samej wadze.

- Nie czekajcie, aż będę miała 40 lat, by walczyć ze mną. Zróbmy to teraz, zegar ciągle tyka - apeluje do czołowych pięściarek w limicie 154 funtów Gabriels.

- Shields była silna, ale Abril Vidal (ostatnia rywalka Gabriels - red.) była od niej silniejsza. Nigdy nie uciekałam przed nikim, ale Maricela Cornejo ucieka przede mną. Żadna nie chce ze mną walczyć. Nie chce tej walki Ewa Piątkowska, mistrzyni WBC z Polski, tak jak Marie Eve Dicaire, mistrzyni IBF. Zobaczymy, co się wydarzy dalej - mówiła pięściarka z Kostaryki.

Dodajmy, że Ewa Piątkowska już kiedyś odnosiła się do informacji na temat potencjalnej walki z Gabriels, twierdząc, że nigdy nie dostała oficjalnego zapytania o to starcie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bongo
Data: 05-08-2019 10:08:17 
Gwiazdki boją się, że stracą blask
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.