PRICE WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT WALK Z DUBOIS I JOYCE'EM

David Price (25-6, 20 KO) nie tracił optymizmu nawet po kolejnych porażkach przez nokaut, tak więc możemy się spodziewać, że po zwycięstwie nad Davidem Allenem olbrzym z Liverpoolu nabierze niebywałej pewności siebie. Brytyjczyk ma przed sobą na pewno przynajmniej jedną dużą walkę, choć nie wiemy jeszcze nic na temat powrotu 36-latka.

HEARN: TO BYŁ ŚWIETNY WYSTĘP PRICE'A, ON SZKOLIŁ ALLENA>>>

Tymczasem Price został poproszony o komentarz do jego potencjalnych walk z Danielem Dubois (12-0, 11 KO) i Joe Joyce'em (10-0, 9 KO).

- To możliwe. Zobaczymy, czy to ma sens w kontekście biznesowym. Jestem otwarty na wszystkie konkretne oferty. Ale czy odmówię, czy zaakceptuję, to inna historia. Joyce ma się naprawdę dobrze. Wygląda na ostrego, porusza się szybko i byłaby to wielka walka między dwoma olimpijczykami. Jeśli zadzwoni telefon, możemy o tym porozmawiać. Dubois to kolejna wielka rzecz do zrobienia, prawda? To normalne, że ich nazwiska będą teraz ze mną łączone. Wybierzemy odpowiednią dla nas walkę, mamy teraz silną pozycję. Będzie wiele opcji, które będzie trzeba rozważyć. Chyba, że pojawi się propozycja nie do odrzucenia - skomentował Price.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 01-08-2019 10:53:45 
Wyjście do Duboisa to moim zdaniem misja samobójcza, ale z Joyce'm nie skreślałbym Price'a - faworytem oczywiście byłby Joyce, ale mogłoby różnie się skończyć.
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 01-08-2019 11:19:19 
Joice porusza się szybko ? Raczej porusza się jak agresywna wersja Mariusza Wacha ;]
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-08-2019 11:23:50 
I jeden i drugi kończą brutalnie Price'a, Dubuois niewykluczone że bardzo szybko..
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 01-08-2019 12:39:36 
Z Price nic nie bedxie o czym wiadomo juz od dawna ale facet jest dość popularny do tego nie jest zwiazany z Hearnem kontraktem i moze boksować gdzie chce napewno z punktu widzenia biznesowego dla niego moze jeszcze sporo zarobic i nie ma potrzeby konczyc kariery. Z średniakami moze wygrywać lub przegrywać z dobrymi zawodnikami przegrywa a w razie potrzeby dla podbudowania rekordu moze obic jakiegoś leszcza. Napewno na boksie moze jeszcze zarobic a ze kruchy jego zdrowie nie ma co konczyc kariery zawodnikom chca dostawac po głowie ich decyzja.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-08-2019 17:23:08 
"Joyce ma się naprawdę dobrze. Wygląda na ostrego, porusza się szybko..." Price chyba mało oglądał Joyca w akcji. Z nim ma szansę bo Wóz słabo się rusza i jest szansa go wypunktować. Z DDD widzę raczej konkretne dechy.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 01-08-2019 19:02:00 
Ludzie Price juz dawno jest skonczony. Typowałem Allena, ze skonczy go bardzo szybko przed czasem, ale jednak byla zbyt duza dysproporcja warunkow fizycznych co zrobilo roznice, nie sądziłem, że Price bedzie umial wykorzystac swoje warunki fizyczne by z nim wygrac bo w zadnej z walk nie umial tej przewagi wykorzystac, a tutaj zaboksowal naprawde mądrze, ale kazdy kto nie będzie kurduplem o 2 głowy mniejszym to go konczy przez ciezki nokaut, Price jak widac igra z ogniem i moze zle sie stalo, ze wygral z Allenem.
 Autor komentarza: Figaro
Data: 02-08-2019 07:14:16 
Price przegra kogokolwiek by nie wybrał
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.