Archiwum wiadomości z dnia: 2019-07-30

 


USYK CZEKA NA ZWYCIĘZCĘ REWANŻU JOSHUY Z RUIZEM JUNIOREM

Aleksander Usyk (16-0, 12 KO) jest gotowy do walki ze zwycięzcą pojedynku Anthony Joshua vs Andy Ruiz Jr II. Ukraiński wirtuoz musi wprawdzie najpierw pokonać w październiku Carlosa Takama (36-5-1, 28 KO) na gali w Chicago w swoim debiucie w królewskiej dywizji, ale wydaje się niemal pewien tego, że wkrótce stanie do konfrontacji o pas, którą ma w dużej mierze zagwarantowaną.


TEMAT WALKI FLOYD vs KHABIB NADAL AKTUALNY? BISPING STUDZI EMOCJE

Były mistrz UFC wagi średniej, Michael Bisping zabrał głos w sprawie walki Floyda Mayweathera z aktualnym mistrzem UFC wagi lekkiej, Khabibem Nurmagomedowem. O starciu Floyd vs Khabib nie mówi się ostatnio zbyt dużo, głośniejszy jest temat rewanżu Amerykanina z Mannym Pacquaio, ale podobno obóz Khabiba wciąż jest mocno zainteresowany niezwykle lukratywnym starciem na zasadach bokserskich.


DAVID BENAVIDEZ: ZNOKAUTUJĘ CALEBA PLANTA

Jeden z najlepszych młodych zawodników na świecie, David Benavidez (21-0, 18 KO) wypowiedział się na temat hitowej walki z mistrzem świata IBF wagi super średniej, Calebem Plantem (19-0, 11 KO), który w bardzo dobrym stylu znokautował niecałe dwa tygodnie temu Mike'a Lee i czeka na zwycięzcę starcia o pas WBC, w którym wkrótce weźmie udział Benavidez.